Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Якщо ви і ваші діти любите майструвати вироби своїми руками, то спеціально для вас я приготувала добірку різноманітних тем та ідеї для дитячої творчості. По собі знаю, що так хочеться іноді щось придумати, щось зробити з дітьми своїми руками, але не знаю з чого почати. В голові є ідеї, але вони всі вже пройдені, а хочеться вже чогось нового. Якщо і вам теж не лізуть в голову оригінальні думки для виробів, то, сподіваюся, в нашій статті ви знайдете для себе багато цікавого.

Через три дні почнеться літо, а у нас на Кубані воно, здається, вже давно почалося, тому почнемо ми з літніх ігор та виробів з діточками.
Коли у нас був свій садок для російських дітей (ми тоді рік жили в Таїланді), ідею розфарбовувати камінчики з радістю сприйняли всі дітки. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.Тут великий простір для творчості. Можна нараскрашивать купу різних каменів, викладати ними малюнки, мозаїки, імена дітей, та ін. Можна з каменів зробити гру «ходилку» або вивчати букви-цифри на каменях, можна різних звіряток намалювати, фантазуйте разом!Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Не забудьте поділитися з нами фото ваших виробів.

Що, як не тепле, часом дуже спекотне сонечко, може асоціюватися з літом? Давай зробимо з дітьми сонечка з різних матеріалів:Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Квіти можуть бути не тільки в горщику і клумбі, покажіть дітям, як просто можна принести красу в дім, не зриваючи бідні квіточки в парку або на городі:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Лійка з паперу:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Тераріум в пляшці, зроблений своїми руками, буде досить довго радувати вашої дитини:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Метелики та інші літні створення — просто і красиво:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Річний колаж і осіння аплікація:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Влітку і восени обов'язково до виконання — кораблик своїми руками:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Вироби на морську тематику:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

У мого сина одна з улюблених тем для виробів — космос, сонячна система — цікаві і пізнавальні вироби, розповідайте дитині про планетах, їх назви:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Літаючі тарілки своїми руками:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Ну і, звичайно, завжди для хлопчиків — машинки і паровозик своїми руками з підручних матеріалів:Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Тварини з паперу:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Пташки й будиночки з рулонів туалетного паперу:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Ігри своїми руками для дітей:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Домашній театр:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Листівки своїми руками:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Магнітики з вашими та дитячими фотографіями дуже сподобаються всім діткам:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Вироби з пластиліну, глини, солоного тіста — наша улюблена творчість:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.МК: смішарики з пластиліну.
Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Картини своїми руками — чудове заняття для будь-якої дитини:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Гриби з винних пробок. Навчіть дітей фантазувати і використовувати звичайні речі в нестандартних імпровізаціях:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Зробіть із звичайних крейд — різнокольорові, ними буде малювати ще цікавіше:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Дитячі вироби на тему «зима» і «новий рік«:Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Мозаїки з квасолі, та будь-яких видів круп — саме те для дрібної моторики:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості. Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

А це зробив мій п'ятирічний син сам з паперу, ниток, дроту і прищіпок:Поробки з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.

Бажаю вам удачі і креативу у вашій творчості і виробах з дітьми.

Теж цікаво:

Літні вироби з малюками.
Браслети своїми руками.
Осінній декор. Вироби з природного матеріалу.
Вироби з дітьми 3 – 4 років. Вивчаємо транспорт.
Ваші поробки. Новорічна ялинка з гілок своїми руками
Ваші поробки. Дитячі малюнки: картини крупою і пластиліном.
Як зробити з паперу танк.
Прості вироби з пластиліну для дітей.
Вироби з паперу для дівчаток. Браслет своїми руками.
Вироби з квілінгу для дітей. Ідеї, листівки, квіти.
Літні ігри і вироби з дітьми своїми руками.
Чим зайняти дитину. Дитячі ігри та поробки, коли батьки зайняті.