Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей.

Нещодавно мені наснився шкільний урок праці – коли ми майстрували фрукти і овочі пап'є маше своїми руками. Це заняття, на мій погляд, дуже захоплює всіх дітей, і навіть для деяких дорослих, тому хочу поділиться тим матеріалом, який знайшовся мною в інтернеті.

Морозиво на блюді пап'є маше своїми руками для дітей.
Нам знадобиться фольга, борошно і вода(клейстер), газета, густі фарби у пляшечках (темпера), прикраси для вироби(намистини тощо). Для початку сомнем фольгу у грудку, потім маку газетні смужки клейстер, приклеюємо на наші кулі з фольги, потрібно стільки шарів, щоб покрити весь куля і не стало видно фольгу. Коли цей процес закінчимо, потрібно буде обов'язково дочекатися повного висихання(це може тривати 4-7 днів). Чекати засихання потрібно обов'язково, інакше з'явиться цвіль. В кінці залишиться тільки розфарбувати наші вироби фарбами і прикрасити за смаком. Такий виробом можна прикрасити стіл на кухні або поставити на поличку для творчих виробів в дитячій кімнаті. Додається фото майстер-клас, які можна показати дітям для наочності:Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей.
Тепер виріб пап'є маше – прикраса для стіни, стелі, дитячої – мобіль своїми руками. Тут нам також знадобиться дріт або залізна вішалка, стрічки або смужки тканини, нитка і кільце для кріплення(газета і клейстері, зрозуміло теж потрібні). Сподіваюся фото майстер клас цієї складної вироби пап'є маше буде зрозумілий і вам і вашим дітям: Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей.
Тепер можете надихнутися наступними фото ідеями, і можливо, щось вам сподобається, і ви з дітьми повторіть це у себе вдома або на творчих хвилинках в дитячому саду.Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей. Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей.

Теж цікаво:

Вироби з коробок своїми руками
Вироби з каміння для дітей.
Прикрашаємо стіну. Оригінальна ідея декору.
Вироби для дітей з рулонів від туалетного паперу
Плетіння з бісеру. Схеми браслетів та інших прикрас.
Пальма з бісеру. Майстер клас з покроковими фото.
Тварини з пластикових пляшок своїми руками.
Осінні вироби в дитячий садок
Який подарунок можна зробити татові. Подарунки на 23 лютого своїми руками.
Вироби на тему весна своїми руками. День весни в дитячому саду.
Листівки своїми руками на день народження подруги.
Вироби з дітьми восени.