Як просто зробити мольберт дитячий складаний своїми руками.

Мої дітки так сильно люблять малювати, готові займатися цим щодня, щохвилини, (особливо якщо їм в руки потрапляють пальчикові фарби або які-небудь незвичайні суміші для мистецтва), мені прийшла в голову думка, що варто зробити своїми руками корисну і потрібну річ для цього дитячого заняття – мольберт. Особливо складну конструкцію мольберта, чесно скажу, майструвати мені стало якось лінь, а ось спорудити щось швиденько і просто – якраз той варіант, який мені до вподоби було в той момент.

І для вас у мене — майстер клас з фото, щоб ви змогли зробити своїм фантазерам дитячий і складний мольберт, прямо за 5-10хвилин.

Як просто зробити мольберт дитячий складаний своїми руками.
Отже, мені знадобилося: дуже міцний картон – ідеально підходять квадратики/прямоугольнички від картонних коробок, липучки(можна віддерти від старих ребенкиных сандалій або від футляра для мобільника), щільний(кольоровий) і звичайний скотч, ніж канцелярський, ножиці.
Відрізаємо від коробки 2 сусідні сторони(не розділивши їх):Як просто зробити мольберт дитячий складаний своїми руками.Складемо їх кутом 30-40 градусів(дивіться самі, як буде зручніше малювати вашим діткам), і з'єднаємо з допомогою скотча і липучок: Як просто зробити мольберт дитячий складаний своїми руками. Як просто зробити мольберт дитячий складаний своїми руками. Як просто зробити мольберт дитячий складаний своїми руками. Як просто зробити мольберт дитячий складаний своїми руками.
По-моєму, це саме найпростіше винахід своїми руками, яке тільки можна зробити для дітей – складаний дитячий мольберт з картонної коробки. Тепер залишиться лише міняти, приклеювати (а можна прикріплювати до нового мольберта з допомогою кнопок) нові аркуші паперу. І, малювати, малювати і малювати!

Теж цікаво:

Літні вироби з малюками.
Шумелка - брязкальце для дітей своїми руками.
Як прикрасити лампу. Робимо райдужний абажур.
Вудка з магнітом своїми руками. ГРА: ловимо рибку з дітьми.
Браслет своїми руками та інші вироби з паличок від морозива.
Пінгвін своїми руками. Іграшка з носка. Викрійка.
Розвиток дрібної моторики 4, 5, 6 років. Ліпимо з пластиліну з дітьми.
Сумка рюкзак зі старих джинсів. Ідеї і викрійки зробити своїми руками з джинс.
Ваші поробки. Смішарики з пластиліну покроково фото.
Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківців.
Вироби з паперу для дівчаток. Браслет своїми руками.
КРАЩІ ІДЕЇ. Що можна зробити з пластикових пляшок.