Вироби з дітьми восени.

Улюблений сезон творчих батьків і дітей! Матеріал для креативу вже дає нам осінь, а ідеями поділюся я.Вироби з дітьми восени (21)

Вироби для малюків, осінь в будинок – декор «хэндмэйд», атмосферні прикраси для кімнат до свята в дощове, але улюблена пора року:

Збираємо пакетами природні багатства, несемо все добро додому, сідаємо зручніше і ....

 1. Майструємо з жолудів дуже яскраве барвисте деревце. Гілку потрібно для цього підібрати чисту, а за формою – на ваш смак. Це може бути навіть одна велика і довга гілка, яку можна буде використовувати як основу для осінньої гірлянди і потім прикріпити до стіни.Вироби з дітьми восени.
 2. Робимо мобіль для малюків – еко!Вироби з дітьми восени. Вироби з дітьми восени.Вироби з дітьми восени.
 3. Не можу уявити собі казковий осінній ліс без сови. Давайте прикрасимо кімнату совушками, яких зробимо своїми руками. Що потрібно – рулони від туалетного паперу, пір'я, папір, оченята, клей, загалом, стане в нагоді може ще що завгодно, адже ми йдемо творити з дітьми! Вироби з дітьми восени (5) Вироби з дітьми восени.
  Також совушек можна намалювати і розвісити малюнки на стіні, а між ними розмістити летять(вирізані з кольорового паперу або справжні) листя. Для повного відчуття перебування в лісі не вистачає тільки звуків, які видають сови «Уу».
 4. З дітками від 5-6 років(хоча є фото приклад і простіше) можна зайнятися декоруванням всього вашого будинку, починаючи зі свого письмового столу, закінчуючи останньою плиткою доріжки біля будинку. Хочу втілити майже всі ці осінні ідеї:Поробки з дітьми восени. Вироби з дітьми восени. Вироби з дітьми восени. Вироби з дітьми восени (12) Вироби з дітьми восени. Вироби з дітьми восени.
  Кориця.. так затишно...Поробки з дітьми восени.
 5. Натхненні цим фото(я і мої діти дуже любимо свічки, а свічники не менше), ми зробили якусь мініатюрну саморобку з шахової фігури – короля. Прикрасили його горобиною, квітами і бутончиками шипшини, крихітними шишками з парку. Сфоткати не встигли, малюк все зламав.. як завжди..Поробки з дітьми восени.
 6. Саме даний саморобний дерево своїми руками з туби і папери з кольорами, які дитина найчастіше бачить восени(запитаємо його).Вироби з дітьми восени. Вироби з дітьми восени. Вироби з дітьми восени. Вироби з дітьми восени.
 7. Такими ж папірцями можна прикрасити мотузочку, і вийде гірлянда, дуже симпатична виріб для дитячих ручок!Вироби з дітьми восени.
 8. Такі чарівні картинки з силуетами листя можна вішати на стіну, збирати в альбомі.. а ще краще дарувати приємні дрібнички «листівки без тексту» близьким, тим кому сумно через брак сонячного позитиву в похмурі дні, і, можливо, нашої уваги.Вироби з дітьми восени.
 9. Оновимо не цікаву кофтинку – осінній гардероб готовий!Вироби з дітьми восени.
 10. А тепер дайте відпочити очкам і виплеснутися дитячої енергії на свіжому повітрі! Після (або до) творчості йдемо бігати ще неостигла від літа калюжах!Вироби з дітьми восени.

Теж цікаво:

Доміно для дітей своїми руками. Вивчаємо кольори.
Вироби з паперу. Аплікації для дітей від трьох років.
Малюємо з дітьми незвичні картини
Лозоплетіння. Як плести з верби. Майстер клас для початківців.
Чому листя змінюють колір восени. Досліди з дітьми в домашніх умовах
Ідеї для настільної гри своїми руками.
Робимо з дітьми іграшки на ялинку своїми руками.
Ваші поробки. Романтичний декор на День Святого Валентина.
Подарунок на 8 березня від дитини. Вироби для мами і бабусі своїми руками.
Як зробити літак з картону.
Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка.
Як зробити коробку. Вироби своїми руками з коробок.