Вироби з паперу. Аплікації для дітей від трьох років.

Сьогодні ми з сином(йому трохи більше трьох років) вирішили зайнятися паперовим творчістю і зробити веселі аплікації з паперу і картону. У цьому виді творчості фантазувати можна безмежно. Я не ставлю дитину в рамки певної теми, і від цього його уяву дуже добре розвивається, що, безсумнівно, благотворно впливає на загальний інтелектуальний розвиток! Він любить придумувати оригінальні фантазійні композиції, вигадувати неіснуючі сюжети, і сьогодні ми з ним робили поробки з паперу, придумані ним. Необов'язково використовувати лише папір. Проявіть уяву і клейте на ваші поробки все що вважаєте за потрібне, вдалим і цікавим.

Нам знадобиться:
Картон (кольоровий і від коробок — для основи наших картин)
Кольоровий папір
Клей, ножиці

Хочу вам показати що ми робили і також інші ідеї для цікавих аплікацій:

В такі будиночки ми поселимо нашу сім'ю і друзів — приклеїмо фотографії до віконця:аплікації для дітей від трьох років (16) Дитині потрібна буде ваша допомога — рівно вирізати деякі елементи. аплікації для дітей від трьох років (7) аплікації для дітей від трьох років (6) Для ніжок цього чоловічка ми використовували дерев'яні палички від морозива.аплікації для дітей від трьох років (3) аплікації для дітей від трьох років (2) аплікації для дітей від трьох років (1)

аплікації для дітей від трьох років (4) аплікації для дітей від трьох років (5) аплікації для дітей від трьох років (8) аплікації для дітей від трьох років (9) аплікації для дітей від трьох років (10) аплікації для дітей від трьох років (11)

Морська тематика. Більше на тему море дивитися тут.
аплікації для дітей від трьох років (14) аплікації для дітей від трьох років (15)аплікації для дітей від трьох років (13) Незвичайна ідея: прикрашаємо піднос. Інші ідеї для декору тут.аплікації для дітей від трьох років (12)

Ще більше аплікацій.
І аплікації для дітей від 2х років.

Теж цікаво:

Прості іграшки своїми руками. Вертоліт, підводний човен і ракета.
Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок.
Вироби дітям 4 - 5 років. Малюючи мрію.
Ваші поробки. Зимові вироби з дітьми.
Дитячі вироби з пластиліну на 5 років. Вивчаємо динозаврів.
Подарунок на 8 березня від дитини. Вироби для мами і бабусі своїми руками.
Ваші поробки. Ляльки з ниток своїми руками + схема.
Як зробити солоне тісто. Вироби з тіста своїми руками для дітей.
Дитячі вироби з непридатних матеріалів
Вироби на рік мавпи. Символ 2016 року своїми руками.
Як зробити літак з картону.
Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги.