Ваші поробки. Ляльки з ниток своїми руками + схема.

Багато матусі рукодільниці воліють майструвати іграшки та ляльки для дітей своїми руками. Одна з наших передплатниць, Анастасія Михайлова з р. Москва поділилася з нами фотографіями своїй вироби для дитини – лялька з ниток своїми руками. Пропоную вам подивитися на приклад саморобної іграшки, яку запросто зможете зробити і ви зі своїми діточками. Анастасія використовувала для цієї ляльки: шпагат, нитки муліне, стрічки і тканину для одягу. ляльки з ниток своїми руками + схема ляльки з ниток своїми руками + схема

Погодьтеся, нічого дорого і складного вам не доведеться застосовувати, щоб змайструвати таку гарну лялечку! Найголовніше, що в цій виробі ви не обмежені ні в чому, ви можете брати будь-які матеріали, які завалялися у вашій майстерні. Я, наприклад, зазвичай беру непотрібні тканини, вирізані зі старих футболок і кофтинок, звичайні нитки і шию різних чоловічків, з якими потім із задоволенням грає мій син.

Також пропоную вашій увазі фото-схему, щоб вам залишилося лише взяти необхідні матеріали, і витратити 5-10 хвилин на виготовлення ляльки своїми руками з ниток муліне.
ляльки з ниток своїми руками + схема

 

Теж цікаво:

Як просто зробити будиночок з коробки своїми руками
Як зробити сіль для ванни.
Шапочка для малюка. Шиємо з флісу.
Доміно для дітей своїми руками. Вивчаємо кольори.
Чим зайнятися вдома з дитиною. Цікаві досліди для дітей.
Як розважити дитину. 80 ігор і занять з дітьми
Який подарунок можна зробити татові. Подарунки на 23 лютого своїми руками.
Як зробити закладку своїми руками.
Домашні навчання - природознавство. Планета, веселка з пластиліну.
Паперкрафт схеми. Об'ємні вироби з паперу.
ТОП 20 фото. Дитячі поробки на тему літо своїми руками.
Об'ємна виріб іграшка з паперу. Ведмідь своїми руками.