Ігри для дітей своїми руками. Настільна гра ходилка.

Я вже писала про те, які настільні ігри для ваших дітей ви можете просто зробити своїми руками. Сьогодні я покажу вам, як ми з моїм сином, його звати Ярослав, робили гру – ходилку. Мій малюк був дуже залучений у процес створення нашої гри, він із задоволенням розфарбовував поле, вирізав і наклеював острівці. Ми вирішили зробити гру на морську тематику, тому що Ярик дуже любить море і кораблики.
Нам знадобилося: велике поле (у нас була біла пластикова дошка, але ви можете використовувати звичайний картон, склеївши кілька аркушів скотчем, якщо ходите зробити велику гру), фарби, пензлі, клей, ножиці, кольоровий папір і блискучий папір.
Спочатку ми розфарбували поле, намалювали на ньому хвилі.Ігри для дітей своїми руками. Настільна гра ходилка
Потім, поки поле висихає, ми нарізали кілька шматків паперу – це острівці.
Ярик змастив кожен шматочок і приклеїв на полі.Ігри для дітей своїми руками. Настільна гра ходилка
Деякі острівці в грі особливі. Наприклад – якщо встанеш на шматок із зірочкою, то ходиш ще раз. Так само в нашій грі є трикутні острівці – стрілочки, вони означають, що потрібно переступити на наступний. А коли кінчаються острова, ми сідаємо на кораблик, і він везе переможця на пристань.Ігри для дітей своїми руками. Настільна гра ходилка Ігри для дітей своїми руками. Настільна гра ходилка
Гральний кубик ми зробили з пластиліну. Ця саморобка дуже проста, навіть для дітей.Ігри для дітей своїми руками. Настільна гра ходилка Ігри для дітей своїми руками. Настільна гра ходилка
Якщо ви теж робите настільну гру (ходилку або які-небудь інші ігри та поробки) своїми руками для ваших дітей, то надсилайте на нашу пошту podelkisvoimirukami@mail.ru ваші фотографії (опис вітається), і я розміщу їх в окремій статті на нашому сайті.
Що змайструвати з непридатного матеріалу.

Теж цікаво:

Фарби своїми руками
Маски для дітей своїми руками.
Вироби з ґудзиків. Яскраві квіти своїми руками.
Прості вироби: зайчики. 3 незвичайні ідеї.
Тварини з пластикових пляшок своїми руками.
Як зробити пенал для школи своїми руками.
Динозавр своїми руками. Вироби для дітей 5 – 6 років.
Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.
Дитячі вироби з непридатних матеріалів
Як прикрасити дитячу кімнату своїми руками.
Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток.
Весняні вироби в дитячий сад. Ідеї для вихователів і дітей.