Розвиток дрібної моторики 4, 5, 6 років. Ліпимо з пластиліну з дітьми.

Ви напевно вже знаєте, що розвиток дрібної моторики має прямий вплив на рівень розвитку дитячої мови. Всі ми частенько ліпимо щось з пластиліну з нашими дітьми, і це якраз дуже добре розвиває пальчики дитини. І не важливо, скільки років малюку – 4, 5 або 6 років, будь-яка дитина має навчитися, наприклад, тримати олівець до того, як він почне відвідувати школу, щоб у школі не було зайвої розумового навантаження, адже там потрібно буде вже багато думати, а якщо ще й доведеться вчитися контролювати свої дрібні рухи рук, то це все буде зайвим тягарем для психіки малюка.
Нещодавно я знайшла одну дуже цікаву ідею для заняття зі своїм 5-річним синочком – моделювання з пластиліну і зубочисток — саме те для дрібної моторики.
Коли я показала Ярику, як зробити об'ємний кубик, він був просто в захваті.Розвиток дрібної моторики 4, 5, 6 років. Ліпимо з пластиліну з дітьми. Далі він вже почав вигадувати і майструвати сам.Розвиток дрібної моторики 4, 5, 6 років. Ліпимо з пластиліну з дітьми. Розвиток дрібної моторики 4, 5, 6 років. Ліпимо з пластиліну з дітьми. Розвиток дрібної моторики 4, 5, 6 років. Ліпимо з пластиліну з дітьми.
Спробуйте і ви такі заняття та ігри для розвитку ваших дітей дрібної моторики, якщо їм 4, 5 або 6 років. Подивіться що ще ми ліпимо і створюємо з пластиліну з маленькими дітьми:Розвиток дрібної моторики 4, 5, 6 років. Ліпимо з пластиліну з дітьми.Більше виробів.
МК смішарики з пластиліну.

Теж цікаво:

Вироби з коробок своїми руками
Монстри для дітей своїми руками.
Вироби з пляшок. Брязкальце і розвиваюча іграшка своїми руками.
Ляльковий театр своїми руками. Паперові іграшки на палець.
Як зробити настільну гру своїми руками для дітей від 3-х років.
Динозавр своїми руками. Вироби для дітей 5 – 6 років.
Вироби на 9 травня. Об'ємна листівка на День Перемоги своїми руками.
Листівки та дитячі малюнки на 9 травня. Вироби до Дня Перемоги.
Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.
Дитячі вироби з непридатних матеріалів
Прості вироби з пластиліну для дітей.
Вироби до 1 травня своїми руками.