Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.

Річна виріб для веселої вечірки, дитячого свята або для веселих ігор на прогулянці влітку — маски:Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо. Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо. Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.

Дорожня живопис дуже надихає маленьких фантазерів, подивіться, які малюнки можна малювати з дітьми влітку на вулиці:Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.
Дитяча ілюзія своїми руками:Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.

Тротуарна фарба Рецепт для цікавого творчості з дітьми:

 • 1 частина води
 • 1 частина кукурудзяного крохмалю
 • рідка акварель або харчовий барвник
  Приблизно такого ж художнього ефекту можна домогтися, якщо створювати малюнки мокрим крейдою.Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.

Відпочинок на пляжі – так запам'яталося літо дітям, аплікація на тему «як я провів прекрасний літо»:Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.

Виріб – картонні маріонетки з рулонів, мотузок і намистин:Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо. Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо. Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.

Літній будиночок своїми руками:Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.

Малюнок – це добре, а якщо ще й малювати його на зробленому своїми руками мольберті, то це просто клас:Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.

Скульптура «Місто влітку» — проста, яскрава і незвичайна виріб, як для дому, так і для дитячого садка:Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо. Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо. Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.

Вироби з картону для дітей – різні милі тваринки:Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.

Річний абстрактний колаж з паперу:Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо. Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.

Райдужно-квіткова аплікація, і літній настрій забезпечено:Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо. Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.

Поробка з природного матеріалу, екологічніше не придумаєш, потрібно лише розфарбувати гілку і приліпити маленькі помпони:Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо. Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо. Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.

Приголомшливі візерункові малюнки, зроблені незвичайним льодом:Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо. Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо. Склад:

 • кукурудзяний крохмаль
 • харчова сода
 • вода
 • акварельні фарби або харчовий барвник
 • підноси для льоду
 • оцетЛітні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.

Літні веселі і життєрадісні малюнки та аплікації, зроблені дітьми – яскраві метелики!Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо. Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо. Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.

Пограємо у тварин, разукрасим картонні основи саморобними штампами:Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо. Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо. Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо. Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.

Теж цікаво:

Малювання та аплікація.
Ігри та вироби з кришок від пластикових пляшок.
Вироби з дітьми 3 року. Паперові квіти своїми руками.
Вироби з дітьми 3 – 4 років. Вивчаємо транспорт.
Розвиток дрібної моторики 4, 5, 6 років. Ліпимо з пластиліну з дітьми.
Осінні вироби для дітей.
Як зробити будиночок з паперу. Об'ємні вироби з паперу своїми руками.
Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка.
Вироби на тему космос. Про космос для дітей.
Вироби з паперу поетапно. Зроби своїми руками для початківців.
ТОП 20 фото. Дитячі поробки на тему літо своїми руками.
Чим зайняти дитину. Дитячі ігри та поробки, коли батьки зайняті.