Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка.

Мій улюблений свято — 14 лютого. У кожної дівчинки залишається стільки приємних, ніжних спогадів зі шкільних років, стільки зберігається в спеціальній коробочці симпатичних валентинок, подарованих від закоханих хлопчаків. Цей день чекають багато «половинки», щоб зізнатися у своїх почуттях, відправити листівку з визнаннями в любові ненаглядному адресату. Хочу поділитися новими варіаціями дитячих виробів на день Святого Валентина, які ваші дітки зможуть зробити самі своїми руками.

Сердечка, як основа і символ цього свята, будуть присутні в кожній нашій виробі.

Листівка з добрими словами з рожевої папери — сама ніжність:
Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка.

Також можна роздрукувати шаблон, розфарбувати його і написати теплі слова про свої почуття або хороший вірш.
Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка.

Птах кохання — чарівна пташка — валентинка своїми руками:
Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка.Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка.

Можна зробити солодкий подаруночок на 14 лютого:Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка. Гусеничка з пінного матеріалу(такий буває у наборах для творчості «весела аплікація»). Не забудьте придбати в магазині наклейки-оченята, дуже корисна і цікава річ — всі вироби оживають з ними! До речі, таку гусеницю можна подарувати однокласнику(одного) в якості закладки в книжку.Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка. Веселе серце, говорить сама за себе про велике кохання!Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка.Любовні браслетики на пам'ять з пінки:Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка. Квіточку від усього серця, зроблений своїми руками з любов'ю.Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка.
Дитяча виріб — метелик:
Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка.Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка. Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка. сонечко вже теж є певним символом свята всіх закоханих:Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка. Подушечка у вигляді серця:Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка. Рамочка для коханих і дорогих серцю фотографії:Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка.Маска з картону на 14 лютого. Граємо з дитиною в амурчиків і майструємо дитячі вироби на день Святого Валентина!Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка.

Теж цікаво:

Вироби з коробок своїми руками
Як зробити світлофор своїми руками.
Браслети своїми руками.
Дитячі поробки. Що можна зробити з відбитків рук
5 простих виробів з рулонів для занять з дітьми. Вчимо цифри.
Вироби з шишок для дітей. Фото.
Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року.
Вироби на рік мавпи. Символ 2016 року своїми руками.
Прості вироби з пластиліну для дітей.
Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги.
Мандала для розфарбовування. Розмальовки зі змістом роздрукувати безкоштовно.
Листівки своїми руками на день народження подруги.