Супер вироби на день Святого Валентина. Валентинки своїми руками.

Один з моїх улюблених свят – день Святого Валентина, 14 лютого, коли можна робити романтичні послання — валентинки та інші вироби для своєї коханої половинки. До речі, першу валентинку у світі в 1415 році написав своїй дружині герцог Орлеанський, перебуваючи в темниці. І вже до 18 століття любовні послання стали популярними.
Основою будь - вироби на день Святого Валентина є сердечко, що позначає теплі, ніжні почуття до адресата, і, звичайно ж, любов. Не дарма ми відзначаємо такий душевний, романтичний і зігріваючий свято холодною зимою. Мені дуже подобається робити поробки, і якщо вам теж, то давайте подивимося, що ми можемо зробити для наших улюблених (хлопця/дівчину, чоловікові/дружині). Чудовий подарунок, який буде нагадувати про вас, зі словами з пісні про кохання » love me tender» elvis presley. Майстер клас:

Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина. Візьміть дерев'яну рамку, розфарбуйте її в червоний або рожевий колір(вони позначають любов, ніжність). (економ варіант — шматок картону)Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина.Роздрукуйте (підберіть масштаб для вашої рамки) і приклейте три картинки — написи на рамки.
Червоні:вироби для дітей 3 років вироби для дітей 3 років вироби для дітей 3 років Блакитні:вироби для дітей 3 років вироби для дітей 3 років (2) вироби для дітей 3 роківОсь що вийде:
Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина.подарунок для дівчини на 14 лютогоВалентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина (21)Такий варіант — з картону, білої і чорної папери + червоне серце і бант:Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина. А так можна прикрасити подарунок: книгу, блокнот, і навіть новий телефон) Просто роздрукуйте текст на папері і оберніть подаруночок.Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина.найпростіша валентинка і недорогий варіант упаковки:Супер вироби на день Святого Валентина. Валентинки своїми руками. Супер вироби на день Святого Валентина. Валентинки своїми руками. Навіть просту банку консервованих ананасів можна подарувати на день Святого Валентина ось так романтично:Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина. А улюблені цукерки даруємо не в коробці, а в оригінальному виконанні:Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина. На 14 лютого не обійтися без простий валентинки, зробленої своїми руками:Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина. Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина. Об'ємна листівка з серцем:Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина.Для тих, у кого є почуття гумору:Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина. Валентинка для коханого з флісу або фетру своїми руками:Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина. Картина:Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина. Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина. Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина. Конверт з фетру для любовного послання:Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина. «Будь моєю»..:Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина.Подаруйте серце з пробок:Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина. Такий букет паперових троянд своїми руками ніколи не зів'яне!Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина. Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина. Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина. Без солодкого не обійтися)Валентинки своїми руками. Вироби на день Святого Валентина.Робіть подарким своїм коханим 14 лютого, що може бути романтичніше вироби на день Святого Валентина або валентинки, зробленої своїми руками!

Теж цікаво:

Як зробити сіль для ванни.
Прикраси з пластикових пляшок. Як зробити намисто своїми руками.
Вироби з фетру. Шиємо дитячий гаманець.
Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців.
Як просто зробити квітку своїми руками.
40 ідей для розвиваючої книжки своїми руками.
40 листівок своїми руками на 14 лютого. Як красиво зізнатися в любові.
Вироби на 9 травня. Об'ємна листівка на День Перемоги своїми руками.
Ваші поробки. Ляльки з ниток своїми руками + схема.
Листівки та дитячі малюнки на 9 травня. Вироби до Дня Перемоги.
Вироби з квілінгу для дітей. Ідеї, листівки, квіти.
Ваші поробки. Вишивка стрічками.