Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців.

Вироби з бісеру завжди були актуальні і виглядають такі речі дуже красиво, я вважаю, що можна навіть використовувати такі речі в якості подарунка мамі, бабусі, особливо якщо це якісь чудові квіти. Сьогодні я хочу показати, як просто можна сплести квітка з бісеру своїми руками. Подивіться два варіанти виконання пелюсток:
1.Беремо волосінь. Спочатку нанизуємо три намистини, через дві з них протягуємо два кінця дроту, як показано на фото. Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківцівЯк зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківцівДалі через три намистини протягуємо обидва кінця, потім через чотири і п'ять. Потім йдемо на зменшення до двох намистин. Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківцівЯк зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківцівЯк зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківцівЗакручуємо дріт і перший пелюстка готовий. Зробимо п'ять таких пелюсток, з'єднаємо їх дротом, і наша виріб квітка з бісеру завершена.Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківцівЯк зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців2.Другий варіант — як плести пелюстка з бісеру:

Набираємо 8 намистин:Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців З'єднуємо 2 дроту, На другу також нанизуємо 8 намистин.Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців Зав'язуємо:Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців Робимо ще шари:Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців Закріплюємо, пелюстка готовий.Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців 3. Квітуче дерево:
Робиться дуже просто. Нанизуємо На дріт 5 намистин і скручуємо її. Ще 5 і скручуємо, і так поки не вийде гілка потрібного розміру:

Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців Скручуємо всі квіточки і загинаємо(щоб практично не було видно дроту)Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців Робимо кілька гілок і стовбур.Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців Квітуче дерево з бісеру готово!
Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців Подивіться майстер клас як робити пальму з бананами з бісеру.майстер клас.

Фантазуйте, експериментуйте з квітами намистин і у вас будуть виходити прекрасні вироби з бісеру!
Дивіться також МК квіти — канзаші.з бісеру з бісеруквіти з бісеру квіти з бісеру квіти з бісеру квіти з бісеру квіти з бісеру квіти з бісеру квіти з бісеру квіти з бісеру квіти з бісеру квіти з бісеру квіти з бісеру квіти з бісеру квіти з бісеру (3)квіти з бісеру (4)квіти з бісеру (5)квіти з бісеру (6)квіти з бісеру (7)

Схеми тварин з бісеру.

Теж цікаво:

Намисто з пластикових пляшок. Майстер клас.
Подарункова коробка своїми руками. Прикрашаємо наш подарунок.
Чим зайнятися вдома з дитиною. Цікаві досліди для дітей.
Дитячі зимові вироби. 21 сніговик своїми руками.
Вироби на день матері. Подарунки, зроблені руками дітей.
Вироби на 14 лютого. Подарунок - любовний лист своїми руками.
Вироби і листівки на 23 лютого своїми руками. Подарунки тата і дідуся.
Ваші поробки. Топіарі своїми руками + МК і нові ідеї.
Ідеї подарунків на Новий Рік 2016 своїми руками.
Весна дитячі вироби. Весняні вироби до 8 березня, на Пасху.
Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги.
Іграшки своїми руками викрійки. Символ 2017 року півень.