Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги.

Чудове свято нам подарували разом з перемогою великі герої війни! Давайте подаруємо їм подарунки, зроблені своїми руками до дня 9 травня.

Справжній танк з коробки і картону для справжнього чоловіка:

вироби день перемоги

Вироби з дітьми для ветеранів – проходить навіть однойменний конкурс в дитячому саду в знак вдячності та поваги:Поробки з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги (17) Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги (9)Дорогому герою війни на день Перемоги:

Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги (3)

Снігова куля з солдатиком всередині в подарунок:Чудове свято нам подарували разом з победом великі герої війни! Давайте подаруємо їм подарунки, зроблені своїми руками до дня 9 травня. Справжній танк для справжнього чоловіка:

Листівки, зроблені своїми руками і піднесені на свято 9 травня, дуже порадують будь-якого ветерана!Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги (1)Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги (6)

Всім солдатикам присвячується:Чудове свято нам подарували разом з победом великі герої війни! Давайте подаруємо їм подарунки, зроблені своїми руками до дня 9 травня. Справжній танк для справжнього чоловіка:

Військовому льотчику на 9 травня – літаючий парашутист із звичайного пакетика:Поробки з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги (10)

Стіна пошани для виставки в дитячому саду з привітаннями героям війни!Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги (12)

Незабутня рамка для фотографії у військовому стилі:Поробки з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги (13)

Унікальна миска – підставка для фруктів.Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги (11)

Кораблі і літаки – дитячі вироби та день Перемоги:Поробки з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги (7) Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги (2) Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги (19) Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги (18) Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги (15) Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги (16) Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги (14)

Таке свято повинен залишатися з пам'яті кожного покоління, і не забутий ще на багато століть! Давайте пишатися нашими ветеранами і шанувати пам'ять залишилися на тій важкій війні!

Дивіться також саморобку до 9 травня — гвоздика своїми руками.

Теж цікаво:

Вироби з коробок своїми руками
Малювання та аплікація.
Як зробити світлофор своїми руками.
Осінні вироби в дитячий садок
Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок.
Зимові аплікації.
40 ідей для розвиваючої книжки своїми руками.
40 листівок своїми руками на 14 лютого. Як красиво зізнатися в любові.
Вироби на 9 травня. Об'ємна листівка на День Перемоги своїми руками.
Танк та інші вироби з дитиною своїми руками на 9 травня.
Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток.
Вироби на тему космос. Про космос для дітей.