Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток.

Коли я була маленькою дівчинкою, ми з мамою часто робили вироби, настільні ігри своїми руками. Найбільше мені подобалися гри – ходилки і різні намальовані або зроблені з картону і паперу замки, будиночки для принцес, фей і моїх улюблених ляльок. І сьогодні я хотіла б показати вам ідеї ігор для дівчаток.
Для першої гри своїми руками нам знадобиться картон, папір, олівці і фарби, маленькі гілки, мотузка, клей, ножиці і рулони від туалетного паперу.

Ви з вашою донькою спочатку намалюєте основу на великому картонному аркуші(можна взяти частину коробки), це може бути травичка для галявини, море і острівець або щось за вашим вибором. Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток.З рулончиків робимо маленькі будиночки для феї або принцеси – вирізаємо з розміром папір, малюємо на ній двері, вікна, квіти, і приклеюємо до рулону. Дах можна зробити з паперу або фантика для тістечка. Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток. Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток. Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток.Дерева для саду теж роблять з рулонів своїми руками. Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток.Паркан для дворика зробимо з гілочок, скріплених мотузкою або клеєм. Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток. З паличок від морозива можна зробити покажчик з написом, що це будинок принцеси.Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток.
Не забудьте зробити з коробки від яєць скринька з доданим для принцеси:Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток.

У цьому скриньці можуть лежати намисто, які ви змайструєте для дівчинки своїми руками з макаронів, можливо їй самій захочеться зробити таку красу:Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток.

Після чарівних казок дівчаткам хочеться пограти в історію про принца, принцесу і страшного дракона. Для цієї вироби ми намалюємо також майданчик для гри, в якій буде гора для дракона, де будуть лежати його ще не вилупилися яйця з маленькими дракошами.Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток. Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток. Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток.

А ця саморобка для дівчаток буде дуже гарною, казковою:
Крім звичайних матеріалів, нам знадобитися світлова гірлянда. Ось фото майстер клас, як зробити таку гру своїми руками:Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток. Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток. Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток. Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток. Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток.

Теж цікаво:

Вироби для саду. Соняшник своїми руками
Річна картинка. Незвичайна листівка своїми руками.
Намисто з пластикових пляшок. Майстер клас.
Захоплюючі досліди для дітей. Экочеловечек (з травою на голові).
Як зробити своїми руками кораблик. 5 простих ідей.
Новорічна ялинка з підручних матеріалів своїми руками.
Вироби з дітьми 3 – 4 років. Вивчаємо транспорт.
Вироби для дітей
Вироби для дітей 3 років
Як зробити ставок на дачі своїми руками
Ваші поробки. Майструємо з дітьми з дерева.
Плетіння з трубочок для початківців. Кошики своїми руками майстер клас.