Листівки своїми руками на день народження подруги.

Якщо вже ми задумали зробити подрузі листівку, значить ми хочемо піднести оригінальний подарунок ручної роботи на день її народження. Тому ніяких стандартів якості та обмежень просторів творчості! Творимо своїми руками створюючи новий шедевр, який в майбутньому заміт законне місце на поличці красивих дрібничок в кімнаті вашої подруги. Для близької людини хочеться змайструвати щось незабутнє, щось, що точно порадує іменинника і буде нагадуванням про вас. Мені подобаються ідеї для листівки в стилі «мэмори» і в техніці скрапбукінг. У нас з подругою в «молодості» була ціла книга – з нашими фото, спогадами, думками, мріями і пр.. Ми її дуже любили, ставилися як «курка до яйця», із задоволенням доповнювали її новими картинками, наклейками, записами. Щось схоже можна втілити у вигляді листівки на день народження.Листівки своїми руками на день народження подрузі.

Як робити своїми руками – дуже просто:

Готуємо ручки, клей, олівці, крейда, тощо, і основа — картон (ідеальний варіант – набір для скрапбукінгу з папером різних текстур і з різними візерунками.) Вибираємо відповідні веселі фотографії, наклейки, блискітки, намистини від порваних браслетів і все, чим можна прикрасити листівку. Починаємо творити!

Беремо за основу 1 фото (або невелику групу фото). Навколо них і будемо будувати сюжет нашої листівки своїми руками. Якийсь емоційний посил буде у вашої вітальної листівки – вирішувати вам. Жарт, ніжність, чорний гумор, сарказм, повчання, подяку – настрій залежить від того, які стосунки у вас з подругою(чи будь-яких відносин ви хотіли).

Ідеї:

Листівки своїми руками на день народження подрузі. Листівки своїми руками на день народження подрузі. Листівки своїми руками на день народження подрузі. Листівки своїми руками на день народження подрузі. Листівки своїми руками на день народження подрузі.Листівки своїми руками на день народження подрузі. Листівки своїми руками на день народження подрузі. Листівки своїми руками на день народження подруги. Листівки своїми руками на день народження подрузі. Листівки своїми руками на день народження подрузі. Листівки своїми руками на день народження подрузі. Листівки своїми руками на день народження подрузі. Листівки своїми руками на день народження подрузі. Листівки своїми руками на день народження подрузі. Листівки своїми руками на день народження подрузі. Листівки своїми руками на день народження подрузі. Листівки своїми руками на день народження подрузі. Листівки своїми руками на день народження подрузі. Листівки своїми руками на день народження подруги. Листівки своїми руками на день народження подрузі.

Теж цікаво:

Вироби з ґудзиків. Яскраві квіти своїми руками.
Квіллінг схеми для початківців. Майстер-клас, фото.
Чим зайнятися вдома з дитиною. Цікаві досліди для дітей.
Вироби з дітьми з одноразових тарілок.
Картина з кольорового паперу своїми руками.
Дитячі осінні вироби з паперу.
Ідеї подарунків на Новий Рік 2016 своїми руками.
Вироби з паперу. Зайчик своїми руками.
Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги.
Паперкрафт схеми. Об'ємні вироби з паперу.
Ваші поробки. Вишивка стрічками.
Як зробити коробку. Вироби своїми руками з коробок.