Паперкрафт схеми. Об'ємні вироби з паперу.

Вирізай, збирай і грай! Паперкрафтинг.

Коли ми з синочком випадково виявили в інтернеті такі заготовки для виробів, вирізання та збирання різних супергероїв, мультяшок і звірят, він був у захваті! Відразу ж відкрилися нові горизонти і варіації для гри. Існує навіть такий стиль – паперкрафтинг(паперове моделювання). Якщо чесно, я про таке назві раніше ніколи не чула.
Подивіться, як легко можна змайструвати своїми руками такі об'ємні вироби, іграшки. Потрібно лише роздрукувати шаблони, а дитина зможе їх сам вирізати і склеїти, це не складно:
Як зробити об'ємного спайдермэна в стилі паперкрафт, а також інші герої з улюблених мультиків:Паперкрафт схеми. Об'ємні вироби з паперу. Паперкрафт схеми. Об'ємні вироби з паперу. Паперкрафт схеми. Об'ємні вироби з паперу.
Шаблони для вирізання з паперу – забавні Спанч Боб і Патрік:Шаблони для вирізання і об'ємних виробів з паперу (12) Шаблони для вирізання і об'ємних виробів з паперу (4)
Ті, хто щодня грає angry birds, будуть дуже раді пограти з такою об'ємною виробом:Шаблони для вирізання і об'ємних виробів з паперу (7)
Так можна зробити міньйонів:Шаблони для вирізання і об'ємних виробів з паперу (1)
Смартфончик для дітей з паперу своїми руками, як справжній: Шаблони для вирізання і об'ємних виробів з паперу (13)
Схема — панда:Паперкрафт схеми. Об'ємні вироби з паперу (6)
Добрий мамонт:Паперкрафт схеми. Об'ємні вироби з паперу (1)
Смішарики в техніці паперкрафт:Паперкрафт схеми. Об'ємні вироби з паперу. Паперкрафт схеми. Об'ємні вироби з паперу. Паперкрафт схеми. Об'ємні вироби з паперу.Паперкрафт схеми. Об'ємні вироби з паперу
Майже всім дівчаткам подобаються ці милі поні:Шаблони для вирізання і об'ємних виробів з паперу (10) Шаблони для вирізання і об'ємних виробів з паперу (11) Шаблони для вирізання і об'ємних виробів з паперу (8) Шаблони для вирізання і об'ємних виробів з паперу (3) Шаблони для вирізання і об'ємних виробів з паперу (1) Шаблони для вирізання і об'ємних виробів з паперу (2) Шаблони для вирізання і об'ємних виробів з паперу (2) Шаблони для вирізання і об'ємних виробів з паперу (3) Шаблони для вирізання і об'ємних виробів з паперу (6)
Які ще схеми для паперкрафта бувають:Шаблони для вирізання і об'ємних виробів з паперу (8) Шаблони для вирізання і об'ємних виробів з паперу (5) Шаблони для вирізання і об'ємних виробів з паперу (14) Шаблони для вирізання і об'ємних виробів з паперу (15) Паперкрафт схеми. Об'ємні вироби з паперу Паперкрафт схеми. Об'ємні вироби з паперу
Роздрукуйте дітям наші шаблони, і вони будуть деякий час зайняті грою, і у вас з'явиться кілька вільних годин для особистих справ.

Теж цікаво:

Як зробити повітряного змія. Інструкція та фото.
Монстри для дітей своїми руками.
Браслети своїми руками.
Квіллінг схеми для початківців. Майстер-клас, фото.
Дитячі зимові вироби. 21 сніговик своїми руками.
Як зробити об'ємну сніжинку з паперу.
Зимові вироби в дитячий сад.
Ялинкова іграшка своїми руками. Вироби в дитячий садок
Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року.
Зимові вироби. Пінгвін з пап'є маше майстер клас.
Як зробити гвоздику з паперу своїми руками.
ТОП 20 фото. Дитячі поробки на тему літо своїми руками.