Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року.

Я хочу показати майстер клас — костюм і маска мавпи, які дуже просто зробити своїми руками (2016 рік — рік вогняної мавпочки). Адже скоро улюблений дитячий свято Новий Рік, на шкільні ялинки і свята в дитячому садку багато батьки роблять дітям маски та костюми.
Для любителів шити з фетру, зробити дитині маску мавпи не складе великої праці, просто потрібно намалювати трафарет (або скачати) і зшити в два шари (можете подивитися, як я шила своїй дитині маску з фетру).
У даній статті буде маска з картону:
Викачуємо трафарет мавпячою мордочки за посиланням:
Маска мавпи своїми руками.
(або малюємо самі, це не складно), вирізаємо. Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року
Для міцності маски нам знадобиться картон. За нього обводимо на картоні лінії, за якими будемо вирізати носик і очі(але, звичайно ж, спочатку приміряйте на дитину маску, щоб правильно зазначити отвори для очей).Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року (3) — копія Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року (4) — копія
Тепер нам потрібно зробити дірочки для гумки з боків, необхідно також приміряти маску, щоб дитині було в ній комфортно, і резиночки не потрапили на вуха. Щоб зміцнити отворі для гумки (дітки не завжди акуратно знімають маску), треба з обох сторін обклеїти їх скотчем. Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року (5) Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року (6) Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року (7)
Залишилося вставити гумку і маска своїми руками готова!Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року (33)Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року (8)Маску можна розфарбувати.
Наступний елемент костюма мавпи — хвіст.Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року (29)
Нам знадобиться товста дріт, тканина, панчіх.Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року (29)
Обернем дріт товстою тканиною і отриманий рулон вставимо в панчоху:Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року (19) Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року (18) Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року (15)
Пояс для хвоста можна зробити з того ж панчохи або дитячого ременя:Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року (17)
Ось така у нас вийде мавпочка. Беремо банан і стрибаємо на свято!костюм мавпи своїми руками
Такі ще бувають маски і костюми мавпи, зроблені своїми руками:

Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року (28)Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року (29)Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року (11)Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року (11)Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року (11)Ще вироби — символ 2016.

Теж цікаво:

Своїми руками: штампи для малювання
Малювання та аплікація.
Сонячна система, планети своїми руками. Космос дітям.
Парашут з пакета. Ігри для дітей.
Подарункова коробка своїми руками. Прикрашаємо наш подарунок.
Вироби з фетру. Шиємо дитячий гаманець.
Викрійка конверта для новонародженого.
Вироби з символом 2015 року. Овечка своїми руками.
Ваші поробки. Новорічна ялинка з гілок своїми руками
Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.
Чим зайняти дитину. Дитячі ігри та поробки, коли батьки зайняті.
Як зробити коробку. Вироби своїми руками з коробок.