Вироби на рік мавпи. Символ 2016 року своїми руками.

Перед приходом Нового року всі роблять вироби з символікою наступаючого року за східним календарем. 2016 — рік вогняної мавпи, тому хочеться показати вам ідеї для поробки з дітьми — вдома, в школі або дитячому саду. Коли я запропонувала своєму Ярику зробити мавпочку, він мені нагадав нашу цікаву історію: коли ми жили в Таїланді, їздили на екскурсію в місто Хуа-хін і відвідали там мавпячу гору (там живуть і вільно бігають безліч мавпочок). Ми їх там погодували бананами, і вони здалися нам спочатку дуже милими. Але, трохи походивши серед живуть на горі мавп, які намагалися дострибнути до моїх сонячних окулярів, то до залізної банки кока-коли, то просто обліплювали нас з різних боків, не даючи пройти, ставало не по собі... І вже на виході, одна мавпа вирішила атакувати Ярика (йому тоді було 5 років). Сичала на нього, стрибала, дитина бігав по колу від неї, і тут прибігла місцева собака і відігнала всіх цих божевільних мавп! Видовище було шокуюче! вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи
Ці мавпочки дуже непередбачувані))) Так що краще їх задобрити і зробити милі вироби, щоб в майбутньому році ніхто не був атакований такий шиплячої непередбачуваністю.
Дитяче творчість з паперу:вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи (15)вироби на рік мавпи символ 2016вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи (15)вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи (15)вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи (15)
Залишаємо відбиток руки і домальовували мавпі голову і хвіст:вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи (15)
Мавпочка з двох пляшок і дроту:вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи (15)
Для святкового декору з паперу:вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи (5) вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи (11)
Звірок з фетру для пальчикових ігор з малюком і просто милі мавпочки:вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи (15)вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи (15)
З паперових пакетів:вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи (15) вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи (15) вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи (15)
Таку гарненьку мавпочку своїми руками в змозі зробити дитинка сам з картону:вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи (15)
З рулону від туалетного паперу:вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи (15)
Обезьянная аплікація:вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи (15)
Погодуй мавпочку (таку коробку можна поставити для гостей в новорічну ніч — хай кладуть по копієчці для удачі в нового року):вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи (15)
Мордочка з паперової тарілки:вироби з символом 2016 рік вогняної мавпи (15)Дивіться також: маски і костюми мавпи своїми руками.

Ось такі не складні вироби — символ 2016 року мавпи ви можете змайструвати з діточками своїми руками.

Теж цікаво:

Вироби з паперу. Аплікації для дітей від трьох років.
Квіллінг схеми для початківців. Майстер-клас, фото.
Як зробити гру своїми руками. Боулінг для дітей.
Ігри для дітей своїми руками. Настільна гра ходилка.
Ваші поробки. Дитячі малюнки: картини крупою і пластиліном.
Домашні навчання - природознавство. Планета, веселка з пластиліну.
Ваші поробки. Ляльки з ниток своїми руками + схема.
Листівки та дитячі малюнки на 9 травня. Вироби до Дня Перемоги.
Ваші поробки. Квілінг - виріб в дитячий сад.
Іграшки з дерева. Як зробити меч своїми руками.
Дитячі вироби з непридатних матеріалів
Дитячі поробки своїми руками