Дитячі поробки. Що можна зробити з відбитків рук

Всі діти люблять бруднитися) Сьогодні ми направимо цю любов у творче русло — будемо бруднити ручки фарбами і створювати цікаві вироби та малюнки своїми руками і ногами, а точніше їх відбитками. Так само такі вироби допоможуть зберегти на пам'ять маленький розмір ручок і ніжок ваших улюблених малюків! Навіть коли ваші дітки виростуть, і ви покажете їм якимись маленькими були їх ручки, вони приємно здивуються, що ви зберегли ці милі штучки!
Подивіться які кумедні звірі і птахи виходять, якщо залишити слід руки (або ноги), додати фантазії і що-небудь цього сліду домалювати:Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук (29) Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук (30)Квіти:Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук

Морська тема:Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук (2) Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук (13)Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук (4)Осінні вироби:Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук (17) Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук (18) Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук (3)Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук (10)

Вироби на новий рік:Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук (16) Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук (1)Милі янголята:Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук (25) Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук (1)Сонечко і веселка:Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук (27) Дитячі вироби. Що можна зробити з відбитків рук (9)

Визнання в любові:

Дитячі поробки. Що можна зробити з відбитків рук (24)

Теж цікаво:

Малювання для дітей 3 - 4 року.
Як зробити світлофор своїми руками.
Ляльковий театр своїми руками. Паперові іграшки на палець.
Вироби для дітей з рулонів від туалетного паперу
Дитячі аплікації. Вироби для дітей 2 - 3 років.
Зимові аплікації.
Домашні навчання - природознавство. Планета, веселка з пластиліну.
Танк та інші вироби з дитиною своїми руками на 9 травня.
Осінні вироби для дітей.
Вироби з картону. Як зробити замок своїми руками.
Прості вироби з пластиліну для дітей.
Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток.