Вироби з дітьми 3 року. Паперові квіти своїми руками.

Вироби з дітьми 3 року. Паперові квіти своїми руками.

Квіти-це завжди красиво. Ми з сином постійно то малюємо їх, то робимо квіткові вироби з паперу та інших підручних матеріалів. Якщо намічається якесь свято, то така саморобка послужить чудовим подарунком від вашого дитини.
Сьогодні ми будемо робити квіти з коктейльних трубочок (соломинок) і папірців для кексиків. Крім цих матеріалів, нам знадобиться скотч або наклейки(вони виглядають більш яскраво і нарядно), клей і рулон від туалетного паперу. Паперові квіти своїми руками. Нам потрібно прикріпити різнокольорові папірці до трубочках з допомогою наклейок.

 Паперові квіти своїми руками.Коли ми зробили багато квіточок, пора робити вазочку. Приклеїмо з одного боку рулону папірець від кексика, вийде дно вази.Паперові квіти своїми руками.

Тепер настав час прикрашати. Паперові квіти своїми руками.  Паперові квіти своїми руками.  Паперові квіти своїми руками.

 

Також ви можете додатково прикрасити квіточки, і замість трубочок можна використовувати палички від морозива або дерев'яні шпажки.Паперові квіти своїми руками.дитячі вироби 2 3 роківЯк варіант — квіти з гофрованого або простий кольорового паперу і пухнастою дроту.Паперові квіти своїми руками. Паперові квіти своїми руками. Паперові квіти своїми руками. Паперові квіти своїми руками.

 

Можна зробити квіти з фантиків від цукерок.Паперові квіти своїми руками.Подивіться також нашу статтю як зробити квіти з пуговиц.

Паперові квіти своїми руками.

Це були вироби з дітьми 3 року — паперові квіти своїми руками.

Теж цікаво:

Робот своїми руками
Зимові аплікації своїми руками. Зимові вироби
Зимові аплікації.
Вироби для дітей 3 років
Який подарунок можна зробити татові. Подарунки на 23 лютого своїми руками.
Новорічна виріб із шишок. Прикрашаємо будинок на новий рік.
Ваші поробки. Новорічна ялинка з гілок своїми руками
Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.
Сумка рюкзак зі старих джинсів. Ідеї і викрійки зробити своїми руками з джинс.
Осінні вироби в школу і дитячий сад.
Зимові вироби.
Дитячі літні вироби своїми руками.