Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома.

Якщо ви любите створювати красиві неповторні квіти своїми руками, прикрашати ними своє гніздечко або робити їх в подарунок близьким на будь-яке свято, то ця моя стаття саме для вас. Якщо ваш творчий потенціал так і б'є ключем, пора майструвати яскраві «живі» квіти з фоамирана, які можна буде милуватися нескінченно довго!Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома.
Фоамиран – це мій другий улюблений після фетру матеріал для виробів своїми руками. Хто не знає, фоамиран (або фом) — такі листи спіненої гуми. Майструвати з нього одне задоволення, особливо дітям. Матеріал дуже приємний на дотик, міцний, м'який, піддається різним згинання, при нагріванні може прийнятий необхідну форму, так само фом водостійкий, не линяє,. Сьогодні хочу показати майстер клас, як зробити з фома неймовірно красивущі троянди та інші квіти. Знадобляться ножиці, клей, ну і сам фоамиран відповідного відтінку(червоний, рожевий).
В даному МК ви наочно побачите, як це просто робиться, з цим можуть впоратися і початківці рукодільниці, і дітлахи.

Для початку виріжемо кілька пелюсточок приблизно однакового розміру(хоча в деяких майстер класах я бачила, що роблять пелюстки і маленькі-для центральної частини троянди і великі для останніх шарів). Чим більше ви зробите пелюсток, тим пишніше вийде ваша троянда. Тепер дивіться фото майстер клас з покроковими інструкціями, де все зрозуміло і вам не складе труднощів повторити весь процес своїми руками.Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома. Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома. Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома. Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома.Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома.Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома. Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома.
Гвоздика пишна:Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома.
Конюшина для домашньої галявини на вашому столі:Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома.
Пролісок із зимової казки:Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома.
Подивіться, які ще гарні квіти майструють з фома:Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома. Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома. Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома. Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома. Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома. Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома. Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома.

Теж цікаво:

Вироби для саду. Соняшник своїми руками
Річна картинка. Незвичайна листівка своїми руками.
Як зробити повітряного змія. Інструкція та фото.
Картина з кольорового паперу своїми руками.
Вироби для дітей
Як прикрасити будинок на Новий Рік. Новорічні декорації своїми руками.
Домашні навчання - природознавство. Планета, веселка з пластиліну.
Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками.
Як зробити літак з картону.
Прості вироби з пластиліну для дітей.
Свято своїми руками. Ідеї оформлення дитячого дня народження.
Дитячі літні вироби своїми руками.