Дитячі літні вироби своїми руками.

Сьогодні у нас на порядку денному – дитячі поробки на тему літо. Я знайшла кілька нових ідей, якими хочу поділитися зі своїми читачами. Кличте діток до екранів, і будемо набиратися натхнення і творити разом літні вироби!

Чарівні дзвіночки квіти своїми руками можна зробити з комірок від коробки з-під яєць. Вирізати, розфарбувати. Потім зробити спіральку з паперу і приклеїти їх у кожен дзвіночок, потім зібрати їх всіх на гілочки, закріпити виріб клеєм. І літній подарунок мамі або бабусі готовий!Дитячі літні вироби своїми руками.Дитячі літні вироби своїми руками.Дитячі літні вироби своїми руками. Дитячі літні вироби своїми руками.Дитячі літні вироби своїми руками.Красиві квіти з обгорткового паперу своїми руками можна дуже швидко змайструвати разом з дітьми. Перегляньте наш дитячий фото майстер-клас:Дитячі літні вироби своїми руками.Дитячі літні вироби своїми руками. Дитячі літні вироби своїми руками. Дитячі літні вироби своїми руками. Дитячі літні вироби своїми руками.

У мене двоє дітей, і я знаю, що стіни після ремонту не можуть довго залишатися в ідеальному стані, особливо якщо в кімнаті живуть і грають маленькі творці і художники. Тому для тих, кому вже не шкода стіну(фарбу або шпалери), є прекрасна ідея – як прикрасити дитячу кімнату гігантським річним колажем, який поза сумнівом сподобається дітям. В кімнату хлопчиків можна вирізати великі машини, а дівчатам підійде така саморобка у вигляді квіткової галявини:Дитячі літні вироби своїми руками.

Небесний дитячий бінокль з рулонів від туалетного паперу, зроблений своїми руками, буде чудовою іграшкою для дітей:Дитячі літні вироби своїми руками. Дитячі літні вироби своїми руками.

Дитячі літні вироби своїми руками. Дитячі літні вироби своїми руками.Погода влітку буває різна. Зробимо тематичну саморобку — мобіль в дитячу кімнату з деякими природними явищами:Дитячі літні вироби своїми руками. Дитячі літні вироби своїми руками. Дитячі літні вироби своїми руками.

З будь-якого міцного матеріалу (навіть із звичайного картону можна зробити красиву квіткову закладку для книг(звичайні висушені квіти просто приклеюються до основи, а для міцності можна покрити виріб лаком)! Адже влітку ми не забуває про читання!Дитячі літні вироби своїми руками.

Мистецтво з пригодами. З паперу вирізаємо овал, серединку зафарбовуємо «морем» з морськими мешканцями. По краях намазуємо клеєм, посипаємо піском, зайвий залишимо. Річна виріб своїми руками на тему море готова!Дитячі літні вироби своїми руками. Дитячі літні вироби своїми руками. Дитячі літні вироби своїми руками.

Море з пластиліну також обрадує будь-якого малюка, особливо, якщо у вас є в наявності іграшкові рибки(до речі їх можна зробити з картону). Вийшла цікава гра «кам'янистий берег»!

Ось такі дитячі літні вироби можна майструвати з дітьми своїми руками.

Теж цікаво:

Листівки своїми руками.
Мобіль з метеликами своїми руками. Прикрашаємо дитячу кімнату.
Захоплюючі досліди для дітей. Экочеловечек (з травою на голові).
Прості іграшки своїми руками. Вертоліт, підводний човен і ракета.
Корабель або човен своїми руками. Вироби з картонних коробок.
Вироби дітям 4 - 5 років. Малюючи мрію.
Ваші поробки. Зимові вироби з дітьми.
Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка.
Вироби з квілінгу для дітей. Ідеї, листівки, квіти.
Мандала для розфарбовування. Розмальовки зі змістом роздрукувати безкоштовно.
Чим зайняти дитину. Дитячі ігри та поробки, коли батьки зайняті.
Як зробити коробку. Вироби своїми руками з коробок.