Корабель або човен своїми руками. Вироби з картонних коробок.

Подивіться який приголомшливий піратський корабель можна зробити своїми руками з коробок! Ваші діти будуть в захваті, відчувши себе справжніми піратами! Така іграшка своїми руками підходить для ігор на дачі і у дворі з друзями.корабель з каробки (15)

Нам знадобиться:

Велика картонна коробка
Кілька шматків щільного картону(або ще пара коробок)
Великі гілки(добре підходять бамбукові палиці, сушені стебла соняшнику, діаметр близько 2-4 див. Можна використовувати палиці від старих непотрібних швабр або лопат, які напевно знайдуться на вашій дачі)
Рулони від туалетного паперу і паперових рушників
Клей, скотч
Ніж, ножиці

Для початку робимо каркас корабля. Подовжуємо при необхідності корму і робимо загострений ніс корабля як показано на фото:

корабель з каробки (1) корабель з каробки (2) корабель з каробки (3) корабель з каробки (4) корабель з каробки (5) корабель з каробки (6)

Тепер коли ми надали кораблю потрібну форму, можна відрізати від коробки верхню частину. корабель з каробки (7)Якщо дітям подобається човен, то наша робота закінчена, але ми будемо продовжувати робити піратський корабель.
Наступним кроком ми робимо щоглу і вставляємо в корабель:корабель з каробки (8) корабель з каробки (10) корабель з каробки (9)

Далі додаємо горизонтальні палиці і закріплюємо на них вітрила:корабель з каробки (16)

Важливим елементом є кермо корабля — штурвал. Його ми зробимо з паперової тарілки і паличок від ескімо.корабель з каробки (18) корабель з каробки (19)

Залишається тільки зробити підставку для одного піратів — папуги(рулонів):корабель з каробки (17) корабель з каробки (12)

Ну і щоб діти увійшли в образ піратів, зробимо піратські пов'язки на очі і бороду! Майстер клас як зробити меч своїми руками.корабель з каробки (13) корабель з каробки (14)

Пропоную подивитися інші ігри та іграшки з картонних коробок:

Динозаврики, літачки, машинки, катапульта, робот.

Теж цікаво:

Вироби з коробок своїми руками
М'які іграшки своїми руками, викрійки.
Парашут з пакета. Ігри для дітей.
Монстри для дітей своїми руками.
Іграшки з фетру. Конячка і дракон на палиці.
Іграшки з фетру своїми руками. Дитячий набір доктора.
Зимові вироби для дітей. Нові ідеї для рукоділля на Різдво.
Танк та інші вироби з дитиною своїми руками на 9 травня.
Дитячі вироби з непридатних матеріалів
Вироби на тему космос. Про космос для дітей.
Дитячі літні вироби своїми руками.
ТОП 20 фото. Дитячі поробки на тему літо своїми руками.