ТОП 20 фото. Дитячі поробки на тему літо своїми руками.

У цій статті тільки фото, майстер класи поробок на тему літо для дітей, для творчої хвилинки в дитячому саду в літній час, і просто для натхнення тим читачам, які хочуть змайструвати щось цікаве своїми руками в жарку пору року. ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.Без зайвих слів, тільки фото з описом:

Оригінальна картина, яку можна намалювати таким способом, використовуючи просту ізоляційну стрічку. Також можна застосовувати скотч, і в цьому випадку вийдуть білі лінії між різними квітами – дуже в тему: свіжо, яскраво і по-літньому!ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Для малюків: прикріпимо на пальчики шматочки поролону від мочалок з допомогою гумок, і вперед, малювати:ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Кораблики своїми руками для гри влітку на дачі або в річці:ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість. ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Літній сад з підручних матеріалів для дитячих ігор:ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість. ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість. ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість. ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість. ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Не тільки восени майструють дитячі вироби з листя на різні теми!ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Штамп з картоплі на тему літо, навіть захотілося з'їсти соковитий кавун))ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Красива і незвичайна річна картинка, намальована своїми руками за допомогою пластикової пляшки:ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Ще один креативний спосіб створити шедевр для будинку разом з дітьми:ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Влітку ну нікуди прям без морських виробів – ось і восьминіг з туби своїми руками:ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Без квітів, звичайно, літо теж важко уявити:ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Пляжна живопис:ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Сонячна дитяча маска своїми руками:ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Малюємо білим олівцем(або восковим крейдою) квітка (або таємне повідомлення, або щось ще на тему літо), щоб проявити малюнок, потрібно замалювати весь аркуш акварельними фарбами:ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Можна намалювати з дітьми річний салют на нічному небі:ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість. ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Дуже красива і яскрава дитяча виріб виходить, якщо малювати маркерами на фользі:ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Малюкам сподобається ця ідея для творчості на тему літо: веселі барвисті краплі літнього дощику капають на серветку або паперовий рушник:ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість. ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Таке люблять всі діти, прям чарівна виріб: яскравими квітами воскових крейд зафарбовуємо основу, потім покриваємо всі чорною гуашшю, а потім дряпає будь-який малюнок на тему літо, виходить чудово!ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість. ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість. ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Макаронні метелики:ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Скільки влітку з'їдено ескімо! Палички не викидаємо, а робимо з них дитячі вироби, наприклад, годинник з зозулею з непридатного матеріалу! ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Сидимо літнім ранком на балконі, п'ємо чай з річною гуртки, прикрашеної своїми руками:ТОП 20 фото. Вироби на тему літо своїми руками. Дитяче літнє творчість.

Теж цікаво:

Літні вироби з малюками.
Осінні вироби з паперу. Орігамі
Цікаві вироби з осіннього листя.
Ідеї для настільної гри своїми руками.
Вироби з дітьми 3 – 4 років. Вивчаємо транспорт.
Як малювати картинки поетапно. Вчимося малювання з дітьми.
Динозавр своїми руками. Вироби для дітей 5 – 6 років.
Подарунок на 8 березня від дитини. Вироби для мами і бабусі своїми руками.
Вироби для дачі своїми руками з пластикових пляшок
Вироби з паперу для дівчаток. Браслет своїми руками.
Вироби з паперу поетапно. Зроби своїми руками для початківців.
Як просто зробити мольберт дитячий складаний своїми руками.