Декупаж майстер клас покроково. Фото ідеї для декупажу.

Все більшу популярність набирає такий вид рукоділля, як декупаж. Я сама давно вже думала зробити саморобку в техніці декупаж своїми руками. Хочеться зробити щось гарне, але також і корисне для дому. Щоб моє творіння було не просто прикрасою, але і чимось потрібним для побуту, я вирішила пошукати цікаві ідеї, і цими фото я поділюся і з вами.

Але, для початку, потрібно пояснити новачкам наш майстер клас, як робити декупаж – вироби, і розповісти, які матеріали потрібні для декупажу.

Початківцям краще вчитися декупажу на дерев'яних поверхнях, це може бути рамочка для фото, дошка для різання. Також підходять такі матеріали, як скло, кераміка і, в принципі, все, що є під рукою, можна прикрасити декупажем.

Що треба, щоб робити такі вироби:

Тришарові серветки(паперові), тутова/рисовий папір, підходящі для вашого майбутнього твору мистецтва картинки з газет, журналів і будь-яких друкованих видань. Також продається спеціальні декупажні карти, клей і акрилові фарби для декупажу, бувають і повні набори(у них ще є акриловий грунт, кисті, поролонові губки, канцелярський скотч, лак, шпателек, гумовий валик і може бути щось ще).основні покрокові поради для початківців займатися декупажем.

Крок за кроком майстер клас з декупажу:

  1. Потрібно обезжиривать поверхні(скло/кераміка) спиртом, і шкури їх наждачкою при необхідності для полірування(пластик/дерево).
  2. Нанести ґрунтовку (можна ПВА)
  3. Вирізати потрібну картинку/візерунок і відокремити верхній шар(його ми і будемо використовувати для декорування своїми руками).
  4. Приклеїти на підготовлену основу, починаючи від центру, рухаючись до країв. 2 способи:
    1. Намазати клеєм основу або вирізку, розгладжуючи картинку по поверхні, з'єднаємо їх.
    2. Можна додати картинку на основі й поверх вже наносити клей.
  5. Покрити лаком після повного висихання.

Це були основні покрокові поради для початківців займатися декупажем.

А тепер подивіться фото ідеї, що можна прикрасити у вашому домі:основні покрокові поради для початківців займатися декупажем. основні покрокові поради для початківців займатися декупажем. основні покрокові поради для початківців займатися декупажем. основні покрокові поради для початківців займатися декупажем. основні покрокові поради для початківців займатися декупажем. основні покрокові поради для початківців займатися декупажем (7) основні покрокові поради для початківців займатися декупажем. основні покрокові поради для початківців займатися декупажем. основні покрокові поради для початківців займатися декупажем.основні покрокові поради для початківців займатися декупажем. основні покрокові поради для початківців займатися декупажем. основні покрокові поради для початківців займатися декупажем. основні покрокові поради для початківців займатися декупажем. основні покрокові поради для початківців займатися декупажем. основні покрокові поради для початківців займатися декупажем. основні покрокові поради для початківців займатися декупажем. основні покрокові поради для початківців займатися декупажем. основні покрокові поради для початківців займатися декупажем. основні покрокові поради для початківців займатися декупажем.

Теж цікаво:

Робот своїми руками
Парашут з пакета. Ігри для дітей.
Шумелка - брязкальце для дітей своїми руками.
Вироби з дитиною на тему "море".
Як зробити муляжі фруктів і овочів своїми руками.
5 простих виробів з рулонів для занять з дітьми. Вчимо цифри.
Еко-декор. Вироби з гілок своїми руками.
Новорічні вінки своїми руками
Вироби з дітьми 3 – 4 років. Вивчаємо транспорт.
Як зробити закладку своїми руками.
Ваші поробки. Топіарі своїми руками + МК і нові ідеї.
Зимові вироби. Пінгвін з пап'є маше майстер клас.