Як зробити муляжі фруктів і овочів своїми руками.

Створення муляжів фруктів і овочів це чудова ідея для виробів своїми руками з дітьми. Ви і діти зможете використовувати ці декоративні фігури для ігор, в якості декорацій для домашнього лялькового театру, тим більше якщо не обмежуватися тільки фруктами і овочами.
Також якщо ви бажаєте внести трохи яскравих фарб у ваш інтер'єр, муляжі стануть прекрасним доповненням і прикрасою вашої кухні або будь-якої іншої кімнати.муляж овочів і фруктів своїми руками (1)

Хочу надати вашій увазі чотири способи створення муляжу «пап'є маше«.

1. Нам знадобиться:
Газета
Клей(можна використовувати борошно з водою замість клею)
Фольга
Кольоровий папір(цигарковий, гофрована)
Скотч(липка стрічка)

Для початку нам треба зім'яти газету, і створити форму бажаного предмета. Потім зафіксуємо газету фольгою і при необхідності скотчем.
муляж овочів і фруктів своїми рукамиДалі ми наносимо верствам газету і борошно з водою(або клей), коли бажана форма готова, залишимо її сохнути. Для зручності проведення останніх маніпуляцій, можна проткнути фрукт тонкої дерев'яної(бамбукової) шпажкою і таким чином, тримаючи фрукт на паличці, вам буде зручніше наносити шари клею і газети. Коли форма засохне, ми почнемо приклеювати до неї кольоровий папір шарами до отримання необхідного відтінку.муляж овочів і фруктів своїми руками

2. Нам знадобиться:
Газета
Клей(можна використовувати борошно з водою замість клею)
Фрукти, які ви збираєтеся копіювати
Фарби(краще використовувати гуаш) і пензлика

Ми будемо робити приблизно те ж саме, що і в першому способі, тільки для точності виконання потрібної форми, ми будемо використовувати сам фрукт або овоч. Наприклад, щоб зробити яблуко, ми беремо справжнє яблуко і на нього шарами наносимо клей і газету. Коли все підсохне, ми розрізаємо вздовж гострим ножем нашу фігурку, дістаємо фрукт з серединки, а краї склеим клеєм. Нам залишиться тільки розфарбувати фігурку.

3. Так само в якості основи можна використовувати каркас з дроту або пінопласт.

4. Сушіння.
Цей спосіб підходить для таких овочів як патисон, гарбуз і т. п. Щоб зробити з них муляж, необхідно їх ретельно помити і покласти на сонці. Хоча б раз в добу овочі потрібно перевертати. Муляж буде готовий приблизно через 1,5 — 2 тижні.

Теж цікаво:

Сонячна система, планети своїми руками. Космос дітям.
Листівки своїми руками.
Вироби з дитиною на тему "море".
Дитячі аплікації. Вироби для дітей 2 - 3 років.
Вироби з коробок своїми руками. Діорама для дітей.
Зимові вироби в дитячий сад.
Як зробити годівницю для птахів своїми руками.
Подарунки зроблені руками дітей. Новорічні дитячі вироби.
Топ 15. Ідеї вироби з непридатного матеріалу.
Зимові вироби своїми руками.
Вироби з квілінгу для дітей. Ідеї, листівки, квіти.
КРАЩІ ІДЕЇ. Що можна зробити з пластикових пляшок.