Зимові вироби своїми руками.

Більшість мам і дітей майструють зимові вироби своїми руками сидячи вдома, коли приходять вітри, морози, хуртовини (в загальному, не для прогулянок погода). Хтось робить різні красиві і корисні штучки для дитячого садка, хтось для дому, хтось - в подарунок. Взимку, звичайно можна і потрібно гуляти, у мене на цю тему є стаття, де я пишу в тому числі і про зимові розваги. Вироби можна робити не тільки для будинку(приміщення), але і для прикраси свого двору, вулиці (вінок з льоду, годівниця для птахів) Я б хотіла порадити вам одну дуже незвичайну і цікаву зимову саморобку, яка знайшлася на американському сайті. З мого МК ви дізнаєтеся, як можна оригінально і приголомшливо просто зробити прикраси на новорічну ялинку або просто для декорування будинку чи дитячої кімнати(розвісивши їх на гвоздики на стіні, наприклад).
Нам знадобляться залізні формочки для випічки(сніговичок, дід мороз, ялинка та інше на тему «зима» або «новий рік»). Такі формочки можна дуже просто зробити вдома своїми руками з залізних банок, як-небудь напишу для вас статтю і про це)).
На рівній поверхні(потрібен звичайний лист), застеленому відразу папером для запікання, ми розкладемо формочки. Заповнимо їх одним шаром пластикових бусин, створюючи візерунок для зимової вироби: для сніжинки, вічка для сніговика і т. д.зимові вироби своїми руками зимові вироби своїми руками Потім розміщуємо наші заготовочки в розігріту духовку на максимальній темп. на 10 хвилин. Коли ми їх дістанемо, дамо нашим виробам охолонути.
Наші чудові зимові вироби своїми руками готові!!!!!
зимові вироби своїми руками зимові вироби своїми руками зимові вироби своїми руками зимові вироби своїми руками

 

Теж цікаво:

Як прикрасити лампу. Робимо райдужний абажур.
Пальма з бісеру. Майстер клас з покроковими фото.
Як шити подушки з фетру. Шиття для початківців.
Схеми вирізання сніжинок
Новорічна ялинка з підручних матеріалів своїми руками.
Ялинкова іграшка своїми руками. Вироби в дитячий садок
Вироби з символом 2015 року. Овечка своїми руками.
Вироби на 9 травня. Об'ємна листівка на День Перемоги своїми руками.
Вироби до дня вчителя. Як прикрасити вазу своїми руками.
Зимові вироби.
Вироби на тему космос. Про космос для дітей.
Об'ємна виріб іграшка з паперу. Ведмідь своїми руками.