Об'ємна виріб іграшка з паперу. Ведмідь своїми руками.

Зараз розповім, як ми з сином робили ведмедя з паперу. Ця саморобка неймовірно проста, змайструвати такого ведмедика зможе кожна дитина, лише вмів поводитися з ножицями і папером. До речі, знадобиться також скотч і будь-наповнювач(у нас вдома не виявилося ні вати, нічого більш-менш підходящого), але ми вдалися до вже перевіреного методу – як набивання взяли целофанові пакети. Іноді ми беремо наповнювачі з старих подушок або вже нецікавих м'яких іграшок)))Об'ємна виріб іграшка з паперу. Ведмідь своїми руками.

Мої діти дуже люблять всі іграшки, зроблені своїми руками, але особливо їм подобається ведмідь! Тому наша виріб з паперу буде саме ведмедиком. Так вийшло, що матеріалів для об'ємної вироби у нас в цей день не було, ні тканини, ні фетру, ні картону, залишилася тільки кольоровий папір. І ми вирішили зробити об'ємного ведмедя.Об'ємна виріб іграшка з паперу. Ведмідь своїми руками.

Відобразити весь процес не вдалося, але я можу сказати, що потрібно тільки вирізати два однакових ведмедя з коричневого паперу(можна зробити і білого ведмедика своїми руками). Для початку ми зв'язали скотчем ніжки цих двох ведмедів, заповнили їх пакетиками, потім ручки. Далі потрібно також склеїти скотчем один бік нашого в майбутньому об'ємного ведмедя, наповнити тим, що буде під рукою(в нашому випадку це пакети), і склеїти вже другу сторону вироби з паперу.Об'ємна виріб іграшка з паперу. Ведмідь своїми руками.

Малюємо ведмедю мордочку, і об'ємна іграшка для дітей вже готова. Але, оскільки, у мене є ще молодший син, йому майже 2 роки, він любитель все, що з паперу, рвати, руйнувати, ми вирішили зробити саморобку більш міцною і обклеїли ведмедя скотчем з ніг до голови. Не знаю, чи сподобалась вам наша ідея, але моїм дітям – дуже!

 

Теж цікаво:

Річна картинка. Незвичайна листівка своїми руками.
Браслети своїми руками.
Ігри для розвитку дрібної моторики рук у дітей.
Ігри з коробок для хлопчиків.
Що робити восени? Дитячі ігри на вулиці.
Вироби з шишок для дітей. Фото.
Ідеї для настільної гри своїми руками.
Вироби на 14 лютого. Подарунок - любовний лист своїми руками.
Маска і костюм мавпи своїми руками. Символ 2016 року.
Зимові вироби своїми руками.
Весняні вироби в дитячий сад. Ідеї для вихователів і дітей.
Дитячі літні вироби своїми руками.