Вироби на 14 лютого. Подарунок — любовний лист своїми руками.

Я згадую цей чудовий свято 14 лютого — День Святого Валентина, і не можу не посміхатися. Адже ще за довго до самого свята всі закохані і натхненні починають готувати подарунки, валентинки, любовні листи для своїх других половинок. Ми і ви, напевно, теж вважаємо за краще робити подарунки своїми руками. Сьогодні на черзі ще одна ідея вироби до дня всіх закоханих.Вироби на 14 лютого. Подарунок - любовний лист своїми руками.Нам знадобиться:
Кольоровий папір
Олівці з гумками на кінці
Штампи, можете купити в магазині або змайструвати самі (дивитися як)

Зробимо конверт — орігамі:Вироби на 14 лютого. Подарунок - любовний лист своїми руками.

Не забудемо підписати відправника і одержувача. Багато підносять любовні листи з рук в руки, але я раджу вам надсилати їх поштою(бажано заздалегідь). Так набагато романтичніше, адже, можна сказати, звичайною поштою вже ніхто не користується, та дарма.Вироби на 14 лютого. Подарунок - любовний лист своїми руками.

Зробимо наклейки на наш конверт:Вироби на 14 лютого. Подарунок - любовний лист своїми руками. Вироби на 14 лютого. Подарунок - любовний лист своїми руками. Вироби на 14 лютого. Подарунок - любовний лист своїми руками. Вироби на 14 лютого. Подарунок - любовний лист своїми руками. Вироби на 14 лютого. Подарунок - любовний лист своїми руками. Вироби на 14 лютого. Подарунок - любовний лист своїми руками. Вироби на 14 лютого. Подарунок - любовний лист своїми руками. Вироби на 14 лютого. Подарунок - любовний лист своїми руками.

Пишемо, власне, сам лист, хоча б одну фразу «Я тебе люблю», «Не можу жити без тебе» або щось своє, і додаємо романтичності з допомогою вкладених сердечок і наклейок.Вироби на 14 лютого. Подарунок - любовний лист своїми руками.

До речі, фразу «Я тебе люблю» можна написати на найрізноманітніших мовах світу:вироби на 14 лютого

Дивіться також інші вироби на 14 лютого. А це був подарунок «любовний лист» своїми руками.

Теж цікаво:

Годівниця своїми руками
Малювання та аплікація.
Як зробити світлофор своїми руками.
Вироби з фетру. Шиємо дитячий гаманець.
Як зробити муляжі фруктів і овочів своїми руками.
Картина з кольорового паперу своїми руками.
Новорічна ялинка з підручних матеріалів своїми руками.
Грошове дерево своїми руками. Ідея подарунка.
Вироби з картону. Як зробити замок своїми руками.
НАЙКРАЩЕ. 14 лютого вироби своїми руками.
Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома.
Рік півня вироби своїми руками