Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина.

Є й такі, хто не любить сюрпризи, але декор на день Святого Валентина зобов'язаний бути романтичним, тому я хочу показати як ви можете здивувати свого коханого на день всіх закоханих, 14 лютого, хоча такий сюрприз ви можете зробити і в будь який інший день, наприклад на річницю знайомства або весілля.

Перший на черзі — майстер клас по створенню романтичного ловця снів (інші ідеї для ловця тут).Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина.

Нам знадобиться:
Металева вішалка
Плоскогубці
П'яльця (або звичайний коло, вирізаний з міцного картону)
Червоні або рожеві товсті нитки, пряжа
Ножиці
Клей
Різноманітні ґудзики, намистини, бісер
Шматки тканини або фетру

Як робити:
Для початку зробимо серце з шматка вішалки:Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина.

Намотати на нього нитку(щоб не ковзав наступний шар):Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина.

Потім з'єднуємо п'яльця і наше сердечко наступним чином:Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина.

Серединку можна прикрасити намистинами, бісером.Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина.

Хвостик ловця снів робимо з того, що є під рукою, головне, щоб на них висіли ще й серденька.Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. (12) Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. (15)

Щоб зробити серце з мотузки, візьміть форму, обмотайте її мотузкою і залийте клеєм. Коли клей висохне, сердечко стане твердим.Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина.

Ось таку красу можна підвісити до люстрі, і романтичний настрій буде забезпечено.Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. (16)

Ось ще ідеї, що ви можете зробити для декору на день Святого Валентина, такий сюрприз повинен сподобатися вашому коханому, адже ви постаралися для НЬОГО)))Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина.

Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. (1)

Теж цікаво:

Альбом для фотографій і записів своїми руками.
Як зробити муляжі фруктів і овочів своїми руками.
Як зробити годівницю для птахів своїми руками.
Як прикрасити будинок на Новий Рік. Новорічні декорації своїми руками.
Ваші поробки. Новорічна ялинка з гілок своїми руками
Як зробити закладку своїми руками.
40 листівок своїми руками на 14 лютого. Як красиво зізнатися в любові.
Ідеї для дачі та саду своїми руками
Грошове дерево своїми руками. Ідея подарунка.
Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома.
Мандала для розфарбовування. Розмальовки зі змістом роздрукувати безкоштовно.
КРАЩІ ІДЕЇ. Що можна зробити з пластикових пляшок.