Мандала для розфарбовування. Розмальовки зі змістом роздрукувати безкоштовно.

Що таке мандала? Я познайомилася з цим терміном, коли проживала в Таїланді, в країні, де панує буддизм. Дослівно, мандала – «коло», як би «карта космічного простору». Використовують її в буддійських і індуїстських релігіях. Означає – сферу існування божественної сили, чисті землі. Для проведення різних релігійних ритуалів малюють мандали кольорових порошком, потім руйнуючи її. В даний час мандали використовують навіть в допомогу усвідомлення себе, для залучення багатства, любові, для міцного здоров'я і іншого. Вважається, що в кожному будинку має бути мандала! Тому давайте роздрукуємо собі безкоштовно наступні розмальовки і розфарбуємо вподобану мандалу і прикрасимо нею наш будинок, квартиру! Займемося мандала-терапією! Адже саме розфарбовування мандали несе в собі якийсь сенс: ти розфарбовувати своє коло, найголовніший символ будь-якої релігії, ти починаєш подорож по таємниць свого внутрішнього світу, який стикається з зовнішнім середовищем, а в центрі всього цього – у центрі мандали – стоїть Бог. Зробити ідеальну розмальовку мандали неможливо, вона сама по собі – досконалість. Ти лише додаєш себе в цей «коло магії».

Розфарбовувати мандалу необхідно в тиші, щоб були ви і вона наодинці, ваша сутність, її сутність. Ваша свідомість може розчинити в ній, може ви захочете розфарбувати е прямо зараз, може захочете залишити на половину білої, як захочете! Більше не може бути ніяких правил для розфарбовування мандали, навіть не обов'язково розфарбовувати її цілком!

Безкоштовно розмальовка мандала – роздрукуй та розфарбуй!

Любов:Мандала любові для розфарбовування. Розмальовки зі змістом роздрукувати безкоштовно. Мандала любові для розфарбовування. Розмальовки зі змістом роздрукувати безкоштовно. Мандала любові для розфарбовування. Розмальовки зі змістом роздрукувати безкоштовно.

Щастя:Мандала щастя для розфарбовування. Розмальовки зі змістом роздрукувати безкоштовно. Мандала щастя для розфарбовування. Розмальовки зі змістом роздрукувати безкоштовно. Мандала щастя для розфарбовування. Розмальовки зі змістом роздрукувати безкоштовно.

Здоров'я і благополуччя:Здоров'я і благополуччя: мандала розмальовка 271_7

Цілюща мандала:

Цілюща мандала:

Мандали залучення грошей:Мандали залучення грошей Мандали залучення грошей

Виконання бажань:Мандала Виконання Бажань Мандала Виконання Бажань розмальовки

Теж цікаво:

Як зробити ловець снів своїми руками. Схема.
Підставки для олівців своїми руками. З непотрібних речей
Вироби з дитиною на тему "море".
Як прикрасити лампу. Робимо райдужний абажур.
Вироби з дітьми з одноразових тарілок.
Осінні вироби своїми руками.
Схеми вирізання сніжинок
Новорічна ялинка з підручних матеріалів своїми руками.
Пінгвін своїми руками. Іграшка з носка. Викрійка.
Новорічна виріб із шишок. Прикрашаємо будинок на новий рік.
Ваші поробки. Дитячі малюнки: картини крупою і пластиліном.
Що можна подарувати хлопцеві. Ідеї: подарунок своїми руками.