Як зробити годівницю для птахів своїми руками.

Я сьогодні покажу вам кілька ідей, як можна зробити годівниці для птахів своїми руками, адже скоро настане зима і бідним пташкам стане важко знаходити собі їжу. Пропоную вам робити їх разом зі своїми дітьми, адже, погодьтеся, це відмінний спосіб навчитися дітям робити добро для інших і проявляти турботу про ближнього. Годівниці для птахів робити особливо добре, якщо у дитини вдома немає ні молодших братів і сестер, ні домашніх тварин, і турбота про пташок буде першим кроком до становлення неэгоистичной особистості з доброю душею.
Як я пам'ятаю, в моєму дитинстві ми з мамою робили годівнички з коробок від соків і молока, прив'язували їх мотузочком до ручки на вікні, і через кватирку вивішували на вулицю. Але вітер тоді сильно качав годівницю і їжа для птахів іноді просто висипалася. Тому для тих, хто по-старому воліє майструвати з коробок, є відмінний і простий варіант для закріплення годівниці на вікні – присоски. Як зробити годівницю для птахів своїми руками.  годівниця для птахів своїми руками.Годівниця з пластмасовою банки з-під майонезу:Як зробити годівницю для птахів Як зробити годівницю для птахів своїми руками.Годівниця з залізної банки:Як зробити годівницю для птахів своїми руками.Як зробити годівницю для птахів своїми руками.

Годівниця з пляшки:
Як зробити годівницю для птахів своїми руками.
Як зробити годівницю для птахів своїми руками.Як зробити годівницю для птахів своїми руками.Годівниця з паличок від морозива:
Як зробити годівницю для птахів своїми руками.
Зерна для птахів у сітці:Як зробити годівницю для птахів своїми руками.

Таку цікаву годівницю можна зробити дуже просто: перемішаємо воду з желатином, доведемо до кипіння. Потім додаємо різні насіння, щільно розподіляємо по формочках, вставляємо по одній трубочці, щоб вийшло отвір для мотузки, чекаємо, коли підсохне. Вішаємо за допомогою мотузки на дерево.Як зробити годівницю для птахів своїми руками.Як зробити годівницю для птахів своїми руками.Як зробити годівницю для птахів своїми руками.

Гірлянда — годівниця. Потрібно протягнути товсту дріт через пластівці, закріпивши потім сердечка один на одного.
Як зробити годівницю для птахів своїми руками.Годівниця з шишки: арахісовим маслом намажемо шишку, і посадимо на нього зернятка для пташок.Як зробити годівницю для птахів своїми руками.Годівниця з рулону від туалетного паперу: використано — арахісової олії.Як зробити годівницю для птахів своїми руками.Годівниця з чашки і блюдця:Як зробити годівницю для птахів своїми руками.Еко-годівниця з кірки від апельсина.Як зробити годівницю для птахів своїми руками.Як зробити годівницю для птахів своїми руками.Годівниця з дерева:Як зробити годівницю для птахів своїми руками.Тарілка з їжею для птахів на підставці:Як зробити годівницю для птахів своїми руками.Їжа в формочках:Як зробити годівницю для птахів своїми руками.Годівниці з дахом:Як зробити годівницю для птахів своїми руками.Як зробити годівницю для птахів своїми руками.Ось так і можна зробити світ добрішим, піклуючись про братів наших менших, змайструвавши годівниці для птахів своїми руками.

Теж цікаво:

Робот своїми руками
Намисто з пластикових пляшок. Майстер клас.
Новорічна ялинка з підручних матеріалів своїми руками.
Вироби для дітей
Новорічна виріб із шишок. Прикрашаємо будинок на новий рік.
Вироби на 14 лютого. Подарунок - любовний лист своїми руками.
Вироби для дачі своїми руками з пластикових пляшок
Зимові вироби. Пінгвін з пап'є маше майстер клас.
Зимові вироби своїми руками.
НАЙКРАЩЕ. 14 лютого вироби своїми руками.
Як просто зробити мольберт дитячий складаний своїми руками.
Іграшки своїми руками викрійки. Символ 2017 року півень.