Іграшки з дерева. Як зробити меч своїми руками.

На порядку денному — іграшки з дерева, екологічно чистий і цікава іграшка для дитини. Дивіться наш майстер клас — як зробити меч своїми руками.

Ярик нещодавно попросив папу зробити меч, той і погодився, а я ходила поруч з фотоапаратом і все знімала.

Нам знадобилося:
Дошка
Ножівка
Гострий ніж
Молоток
Сокира

Як робити:
Потрібно взяти будь-яку дошку, краще, звичайно, не гнилу і не сильно суху, у нас в сараї знайшлася така:
іграшки з дерева. як зробити меч своїми рукамиСпочатку вони робили вістрі меча — за допомогою сокири і молотка відрубали зайві шматки дошки.іграшки з дерева. як зробити меч своїми руками іграшки з дерева. як зробити меч своїми руками Вістря вийшло не дуже гарним, і мої хлопчики подровняли його звичайним кухонним ножем, головне щоб він був гострим.іграшки з дерева. як зробити меч своїми руками іграшки з дерева. як зробити меч своїми рукамиПотім на черзі — рукоять. Спочатку потрібно зробити спіли, щоб відзначити де буде ручка (по правильному гарда або хрестовина).іграшки з дерева. як зробити меч своїми руками Далі — до зазначених місць з допомогою ножа і молотка відрізаємо зайві шматки з двох сторін, щоб вийшла зручна для дитини рукоять.іграшки з дерева. як зробити меч своїми руками іграшки з дерева. як зробити меч своїми рукамиОсь такий меч вийшов:
іграшки з дерева. як зробити меч своїми руками
Щоб на меч був візерунок дерева, його потрібно почистити ножем, потім зашкурити:іграшки з дерева. як зробити меч своїми руками Шліфувати зголосився вже Ярик:іграшки з дерева. як зробити меч своїми руками іграшки з дерева. як зробити меч своїми рукамиПотім вони ще вирішили зробити візерунок на мечі (ножем).
іграшки з дерева. як зробити меч своїми рукамиТакий меч можна прикрасити чим завгодно, але Ярику потрібен був саме такий. Таким чином, меч з дерева зовсім не складно зробити своїми руками. А такий простий іграшки з дерева порадіє будь-хлопчик! Дивіться ще іграшки дітям своїми руками.

Зробіть для дітей гойдалка своїми руками.

 

Теж цікаво:

Осінні вироби своїми руками.
Вироби для дітей. Гітара своїми руками з коробки.
5 простих виробів з рулонів для занять з дітьми. Вчимо цифри.
Лозоплетіння. Як плести з верби. Майстер клас для початківців.
Вироби на тему зима. В дитячий садок
Динозавр своїми руками. Вироби для дітей 5 – 6 років.
Ваші поробки. Ляльки з ниток своїми руками + схема.
Осінні вироби в школу і дитячий сад.
Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка.
Весна дитячі вироби. Весняні вироби до 8 березня, на Пасху.
Як зробити гвоздику з паперу своїми руками.
Виріб в дитячий садок до 9 травня своїми руками. Танк майстер клас.