Динозавр своїми руками. Вироби для дітей 5 – 6 років.

Коли у мене є вільний час, я завжди витрачаю його на дітей, і досить таки часто ми робимо вироби зі старшим сином – Яриком, йому 5 (майже 6) років. Сьогодні ми змайстрували динозаврів своїми руками з обрізків картонної коробки. Ось докладний опис як ми все робили:
Нам знадобилася стара непотрібна коробка(можна майструвати з простого картону).Динозавр своїми руками. Вироби для дітей 5 – 6 років.Для початку намалювали динозаврів, потім вирізали. Треба сказати, коробку з гофрованого картону не так просто різати звичайними ножицями...Динозавр своїми руками. Вироби для дітей 5 – 6 років.
Далі ми вирізали ніжки динозаврів і шипи.Динозавр своїми руками. Вироби для дітей 5 – 6 років (6)Динозавр своїми руками. Вироби для дітей 5 – 6 років (8)
В тулуб робимо прорізи, і вставляємо туди ніжки. Динозавр своїми руками. Вироби для дітей 5 – 6 років.
Потім Ярик розфарбував свої нові саморобні іграшки і довго з ними потім грав.Динозавр своїми руками. Вироби для дітей 5 – 6 років.
На нашу саморобку — динозавра своїми руками у нас пішло не більше 10-15 хвилин, зате, скільки щастя, адже Ярик так любить динозаврів, навіть знає багато їх назв.
Ось ще один динозавр:Динозавр своїми руками. Вироби для дітей 5 – 6 років.

Дивіться також літак з картону. А які вироби для дітей 5 – 6 років робите ви? Надсилайте свої ідеї — фотографії (опис вітається), на нашу пошту podelkisvoimirukami@mail.ru і я розміщу їх в окремій статті на нашому сайті.
Що зробити з непридатного матеріалу.

Теж цікаво:

Барабан своїми руками.
Літні вироби з малюками.
Доміно для дітей своїми руками. Вивчаємо кольори.
Дитячі осінні вироби з паперу.
Вироби для дітей 3 років
Вироби на 8 березня в дитячий сад. Квіти своїми руками.
Квіллінг майстер клас. Картини та листівки своїми руками.
Осінні вироби в школу і дитячий сад.
Зимові вироби своїми руками.
Як зробити літак з картону.
Весняні вироби в дитячий сад. Ідеї для вихователів і дітей.
Вироби для літа своїми руками з паперу і підручних матеріалів.