Вироби для літа своїми руками з паперу і підручних матеріалів.

Сьогодні за програмою у нас веселі і забавні саморобки для літа. Адже, гуляючи кожен день на вулиці в гарну погоду, не варто забувати і про розвиток дитини. А творчість та вироби – це гарна зарядка для дитячого мислення!
Таку річ можна взяти з собою в спеку на прогулянку – віяло своїми руками:Вироби для літа своїми руками з паперу і підручних матеріалів.
Для гри влітку на вулиці – відмінний варіант: зробити з паперу жаб (можна змайструвати їх технікою орігамі), і запускати їх за допомогою катапульти:Вироби для літа своїми руками з паперу і підручних матеріалів.
Якщо до поїздки у відпустку ще далеко, можна створити море прямо на своїй дачній ділянці або городі! Кажуть, ігри на дачі з піском та водою – найкорисніше для відновлення здоров'я дитини! Постеліть водонепроникну синю тканину, якщо є можливість, наповніть водою невелику площу, решта засипте піском. Для літніх ігор відмінно підійдуть іграшки – морські тварини, яких ви можете змайструвати з дітлахами з підручних матеріалів. Діти будуть у захваті від моря, зробленого своїми руками:Вироби для літа своїми руками з паперу і підручних матеріалів. Вироби для літа своїми руками з паперу і підручних матеріалів. Вироби для літа своїми руками з паперу і підручних матеріалів.
Як же всі дітки обожнюють морозиво, можуть їсти його хоч цілодобово! Давайте зробимо таку саморобку для літа з паперу:Вироби для літа своїми руками з паперу і підручних матеріалів.
Лимонадне та коктейльні стаканчики своїми руками для літніх ігор:Вироби для літа своїми руками з паперу і підручних матеріалів.
Прикраса з паперу для літа в дитячу кімнату, надає відповідний грайливий настрій і позитивний настрій:Вироби для літа своїми руками з паперу і підручних матеріалів.
Риболовля для більшості хлопчиків (як і для чоловіків) – улюблена справа. Тому зробимо нашим сыночкам на літо іграшковий набір для риболовлі – з паперу, скріпок, мотузки, магнітів і будь-яких поручных паличок:Вироби для літа своїми руками з паперу і підручних матеріалів. Вироби для літа своїми руками з паперу і підручних матеріалів.
Акваріум в банку своїми руками:Вироби для літа своїми руками з паперу і підручних матеріалів. Вироби для літа своїми руками з паперу і підручних матеріалів. Вироби для літа своїми руками з паперу і підручних матеріалів.

Теж цікаво:

Сонячна система, планети своїми руками. Космос дітям.
Літні ігри. Вчимо алфавіт з дітьми.
Доміно для дітей своїми руками. Вивчаємо кольори.
Вироби з паперу. Аплікації для дітей від трьох років.
Що робити восени? Дитячі ігри на вулиці.
Вироби з шишок для дітей. Фото.
Зимові вироби в дитячий сад.
Як зробити солоне тісто. Вироби з тіста своїми руками для дітей.
Осінні вироби в школу і дитячий сад.
Як зробити будиночок з паперу. Об'ємні вироби з паперу своїми руками.
Дитячі літні вироби своїми руками.
Літні вироби з дітьми. Малюнки, аплікації на тему літо.