Вироби з паперу для дівчаток. Браслет своїми руками.

Я знайшла класну ідею для поробки з паперу для дівчаток – красивий браслет, який можна дуже просто зробити своїми руками. Якщо у вас є хлопчики, то вони можуть зробити таку красу в подарунок сподобалася дівчині, мамі або сестричці. Мою 6-річному сину дуже сподобалося складати папірці, і потім приміряти браслетик ручної роботи на мою руку. Якщо чесно, він дуже любить робити подарунки для близьких людей, і коли він бачить радість людини від подарованої їм вироби, він поза себе від щастя!

Нам знадобитися для вироби проста папір(а можна взяти і кольорову), акварельні фарби, пензлі, скотч, клей.

Спочатку діти розфарбують свої аркуші паперу, почекають повного висихання.Вироби з паперу для дівчаток. Браслет своїми руками

Потрібно вирізати смужки, розміром 12см завдовжки, до 3 см в ширину. Кількість смуг – від 16 до 22, це, звичайно, залежить від потрібного вам діаметра браслета.Вироби з паперу для дівчаток. Браслет своїми руками (7)

Складаємо смужку навпіл вздовж, потім упоперек.Вироби з паперу для дівчаток. Браслет своїми руками

Далі вам потрібно вивчити основну техніку складання нашій вироби браслета з паперу для дівчаток своїми руками за допомогою нашого фото майстер класу(як кажуть, краще 1 раз побачити, ніж 100 разів почути...ну, прочитати в даному випадку). Можливо, для дітей це буде складно, але, через деякий час, руки звикнуть до потрібних дій, і стане простіше.Вироби з паперу для дівчаток. Браслет своїми руками (8)

Продовжуємо наш творчий процес по створенню браслетика своїми руками з паперу для дівчаток. Додаємо смужки саморобку.Вироби з паперу для дівчаток. Браслет своїми руками (1)

Головне, не забудьте час від часу приміряти браслет на руці, щоб зробити в потрібний розмір. І ось так ми закінчимо нашу саморобку для дівчаток своїми руками.Вироби з паперу для дівчаток. Браслет своїми руками (2)

Вироби з паперу для дівчаток. Браслет своїми руками (3) Тільки подивіться, як красиво можна змайструвати браслет з паперу!Вироби з паперу для дівчаток. Браслет своїми руками (6)

Теж цікаво:

Рамка для фотографії своїми руками з картону.
Вудка з магнітом своїми руками. ГРА: ловимо рибку з дітьми.
Ігри та вироби з кришок від пластикових пляшок.
Осінні вироби в дитячий садок
Ваші поробки. Романтичний декор на День Святого Валентина.
Ваші поробки. Ляльки з ниток своїми руками + схема.
Як зробити літак з картону.
Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка.
Весняні вироби в дитячий сад. Ідеї для вихователів і дітей.
Дитячі літні вироби своїми руками.
Мандала для розфарбовування. Розмальовки зі змістом роздрукувати безкоштовно.
Декупаж майстер клас покроково. Фото ідеї для декупажу.