Ігри та вироби з кришок від пластикових пляшок.

Багато батьків помічають, що нашим дітям не завжди подобаються дорогі модні іграшки, вони пограють трохи і закинуть їх куди-небудь. Тому хочу запропонувати вам накопичити побільше кришок від пляшок і дати їх дітям. Повірте, ваша дитина буде шалено радий цьому! Це приголомшлива можливість для малюків проявити свої творчі здібності, знайти незвичайні застосування для таких кришок і попрацювати його уяві. Звичайні іграшки не дають дитині пофантазувати, т. к. сюжет таких ігор обмежений їх творцем. А з кришок дитина може творити сам, будувати щось, викладати малюнки, букви і робити багато чого іншого.
Хочу показати вам кілька ідей, які ви можете використовувати в іграх з вашим малюком.

Можете зберігати деяку кількість кришок у коробці з-під пластівців, нехай діти «готують» з них, грають в кухарів, ресторан. Як зробити плиту для кухні з коробок дивіться тут.

ігри з кришками від пластикових пляшок (2) ігри з кришками від пластикових пляшок (3) Граємо у ванній:ігри з кришками від пластикових пляшок (10) ігри з кришками від пластикових пляшок (11) Складаємо картинки, цифри і літери:ігри з кришками від пластикових пляшок (6) ігри з кришками від пластикових пляшок (4) ігри з кришками від пластикових пляшок (5)

Сортуємо і вчимо кольори.ігри з кришками від пластикових пляшок (7)з кришок від пляшок (4)Вивчаємо початкові основи математики:
ігри з кришками від пластикових пляшок (8)Робимо штампи для вивчення цифр:
дивіться більше штампів своїми рукамиз кришок від пляшок (2)Будуємо будинки та гаражі машинок:ігри з кришками від пластикових пляшок (9) Вчимося малювати кола, обводимо кришки олівцями.ігри з кришками від пластикових пляшок (1)Ліпимо з пластиліну і з допомогою кришок робимо кола.
з кришок від пляшок (3)Вивчаємо алфавіт:з кришок від пляшок (1)Використовуємо кришки в якості одиниці виміру:з кришок від пляшок
Подивіться як зробити настільну гру для дітей, використовуючи кришки — тут.

Теж цікаво:

Нове життя старим речам! Шиємо сумку з светри.
Браслети своїми руками.
Досліди для дітей. Як зробити вулкан своїми руками
Тварини з пластикових пляшок своїми руками.
Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок.
Ідеї для настільної гри своїми руками.
Який подарунок можна зробити татові. Подарунки на 23 лютого своїми руками.
Ваші поробки. Топіарі своїми руками + МК і нові ідеї.
Вироби на рік мавпи. Символ 2016 року своїми руками.
Як зробити будиночок з паперу. Об'ємні вироби з паперу своїми руками.
Прості вироби з пластиліну для дітей.
Вироби на тему космос. Про космос для дітей.