Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок.

Осінь багата своїми плодами, всі збирають урожай, і деякі навіть не підозрюють які чудові цікаві вироби можна змайструвати з овочів і фруктів! Я вже писала статтю про вироби восени у дитячий садок з природних матеріалів, а в цей раз хочу показати вам які оригінальні і геніальні речі роблять діти з батьків з овочів і фруктів, які також перемагають на конкурсах дитячого садка «Дари осені«. Такі вироби — дуже корисне заняття для дітей, яке вчить їх креативній роботі з новим матеріалом, розвиває творче мислення і уяву, адже варто пофантазувати і звичайна картопля перетвориться в симпатичне тварина))

Гарбуз:хеллоуїн декор своїми руками

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ПОРОБОК З ГАРБУЗА НА ХЕЛЛОУЇН.

Яблуко:Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок Перець, помідор, морква:Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок Авокадо, диня, апельсин, манго, морква:Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок Капуста, баклажан:Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок Диня:Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок Кольорова капуста:Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок Листя щавлю:Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок Кабачок, яблука:Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок Ананас:Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок Ківі:Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садокКабачок, морква:
Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садокБаклажан, груша, яблуко, апельсин:
Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок Кольорова капуста, ананас:Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок Огірок:Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок Броколі, перець, морква:Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок Помідор, оливки:Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок (1) Помідор, родзинки:Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок

 

Морква:Осінні вироби з овочів та фруктів

Цвітна капуста:Осінні вироби з овочів та фруктівЦибулю:Осінні вироби з овочів та фруктів Апельсин, та ін.:Осінні вироби з овочів та фруктів Осінні вироби з овочів та фруктів Полуниця, свелка, ківі, цвітна капуста:Осінні вироби з овочів та фруктів Кавун:Осінні вироби з овочів та фруктів Осінні вироби з овочів та фруктів Перець:Осінні вироби з овочів та фруктів Банан:Осінні вироби з овочів та фруктів Морква:Осінні вироби з овочів та фруктів Асорті:Осінні вироби з овочів та фруктівОсінні вироби з овочів та фруктів Цибулю:Осінні вироби з овочів та фруктівКокос та ін.:Осінні вироби з овочів та фруктів Кабачки:Осінні вироби з овочів та фруктів Перець:Осінні вироби з овочів та фруктів Баклажани:Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок Лимон:Осінні вироби з овочів та фруктів Асорті:Осінні вироби з овочів та фруктівПодивіться також нашу статтю як робити муляжі фруктів своїми руками:Осінні вироби з овочів та фруктів Штампи з овочів і фруктів:Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок (9)Якщо вам сподобалася наша стаття осінні вироби з овочів та фруктів, пропоную вам підписати на наші новини (на початку сторінки) і отримувати свіжі статті на вашу пошту. Дивіться також листівка на 9 травня своїми руками.

Теж цікаво:

Літачки, машинки своїми руками
Зимові аплікації своїми руками. Зимові вироби
Захоплюючі досліди для дітей. Экочеловечек (з травою на голові).
Як зробити своїми руками віяло.
Осінні вироби своїми руками.
Як зробити гру своїми руками. Боулінг для дітей.
5 простих виробів з рулонів для занять з дітьми. Вчимо цифри.
Дитячі аплікації з осіннього листя.
Зимові аплікації.
Вироби для дітей
Танк та інші вироби з дитиною своїми руками на 9 травня.
Вироби на тему космос. Про космос для дітей.