Осінній декор. Вироби з природного матеріалу.

Сьогодні ми поговоримо про осінній декор. Погодьтеся, осінь — хоч і не сама сонячна, але досить таки яскрава пора, мене наприклад дуже надихають різнокольорові килими з листя у парках, червона горобина у дворі... І напевно багатьом хочеться додати цій яскравості і осіннього настрою в свій будинок. Сьогодні як раз хочеться поділитися з вами деякими ідеями про те, як принести трохи осені в будинок і які вироби для дому ми можемо зробити своїми руками з природного матеріалу.
Перше, що мені захотілося зробити для створення осіннього декору — підвіска з листям.
Для початку потрібно підготувати дві палиці (можна використовувати гілки від дерева) і пофарбувати їх в потрібний вам колір. Для осінніх декорацій зазвичай використовують наступні кольори: зелений, коричневий, червоний, помаранчевий, жовтий.
Більше виробів для дому з гілок дивіться тут.осінь декорПотім з'єднаємо палиці міцною ниткою або мотузкою по середині.осінь декор На нитку або волосінь надягаємо листя (справжні чи можна зробити їх з фетру) і намистини. Кожну деталь потрібно закріплювати на нитці з допомогою вузликів, щоб деталі не могли переміщатися.осінь декор Прив'язуємо нитки з листям і намистинами до палицям (на однаковій відстані) і наша осіння підвіска готова!осінь декор
Дивіться як виконати листя в техніці орігамі.
Які варіанти підвісок є:

осінній декор (5)осінній декор (2)осінній декор (6)осінній декор (2)осінній декор (10)осінній декор (11)осінній декор (13)осінній декор (14)

 

Вінки з листя і шишок
осінній декор (7) осінній декор своїми рукамиосінній декор (12)

Більше поробок з шишок.

Картини в осінньому стилі:осінній декор (7)осінній декор (8)осінній декор (8)осінній декор (9)


Свічки «осіння романтика»:осінній декор (4)осінній декор (3)осінній декор (3)осінній декор (4)та інші елементи осіннього декору з природного матеріалу:осінь вироби для дому з природного матеріалуосінь вироби для дому з природного матеріалуосінні вироби для домуосінь вироби для дому

Теж цікаво:

Малювання та аплікація.
Як зробити ловець снів своїми руками. Схема.
Як прикрасити лампу. Робимо райдужний абажур.
Браслет своїми руками та інші вироби з паличок від морозива.
Осінні вироби своїми руками.
Вироби з гарбуза. Декорації на Хелловін своїми руками.
Осіння декорація своїми руками
Робимо з дітьми іграшки на ялинку своїми руками.
Як зробити ставок на дачі своїми руками
Поробка з природного матеріалу в садок. Фея своїми руками
Декупаж майстер клас покроково. Фото ідеї для декупажу.
Як зробити коробку. Вироби своїми руками з коробок.