Іграшки з фетру своїми руками. Шиємо жирафа.

Іграшки з фетру своїми руками.

Моя дитина часто просить мене зшити йому іграшку своїми руками. Я віддаю перевагу шити з флісу або з фетру, тому що це той матеріал, який не мнеться, не втрачає яскравість і форму, фетр досить довговічний, і вироби з нього довго будуть радувати око. Дітям подобаються іграшки з фетру, т. к. вони виходять дуже барвистими і м'якими. Шити з фетру досить таки просто і зручно, і саме тому даний матеріал все більше використовують рукодільниці для шиття і виробів своїми руками. В цей раз мій синочок попросив мене зшити йому жирафа і я хочу вам показати, як швидко і просто можна це зробити. Таку іграшку ви можете робити навіть разом з дитиною, йому дуже сподобається! Пропоную також переглянути набори доктора й інструментів з фетру.жираф з фетру (7)

У мене був великий шматок помаранчевого фетру і я вирішила робити жирафика з нього. Так само нам знадобиться трохи чорного і білого фетру (для цяток і очей), коричнева пряжа для хвоста, ножиці, нитки і голка, наповнювач.

Для початку ми намалювали і вирізали з фетру потрібні для іграшки частини — два тулуба, хвоста і чотири ноги: з фетру своїми руками Шиємо ноги: зшиваємо шматок фетру по краях і набиваємо наповнювачем. У нас в якості наповнювача були нитки із старої подушки. з фетру своїми руками Ніжки нашого жирафа виходили тоненькими і дуже зручно було засовувати в них наповнювач з допомогою палички. Так шиємо 4 ноги. з фетру своїми руками Потім нам потрібно пришити на тулуб (обидві частини) цятки, а на голову вушка, ріжки і очі. з фетру своїми руками  з фетру своїми рукамиРотик я просто пошила червоними нитками.жираф з фетруТепер пришиваємо ноги. Я вирішила зробити їх рухомими щоб досягти цього, необхідно пришивати ніжки до тіла так, щоб голка кожен раз проходила через одне і теж місце в тулуб.жираф з фетру (1)

Тепер робимо хвіст:

жираф з фетру (4)Пришиваємо пряжу до шматочку фетру, зшиваємо по боках і прикріплюємо до тулуба.жираф з фетру (5)жираф з фетру (6)Зшиваємо дві частини тулуба і поступово вставляємо в нього наповнювач. жираф з фетруМила іграшка — жираф своїми руками з фетру готовий!

Теж цікаво:

Парашут з пакета. Ігри для дітей.
Подарункова коробка своїми руками. Прикрашаємо наш подарунок.
Вироби з дітьми 3 року. Паперові квіти своїми руками.
Як зробити гру своїми руками. Боулінг для дітей.
Викрійка сорочки.
Як зробити подарунок своїми руками. Сніговий шар
Подарунки зроблені руками дітей. Новорічні дитячі вироби.
Листівки та дитячі малюнки на 9 травня. Вироби до Дня Перемоги.
Як зробити з паперу танк.
Вироби з паперу поетапно. Зроби своїми руками для початківців.
Листівки своїми руками на день народження подруги.
Як зробити коробку. Вироби своїми руками з коробок.