Новорічні вироби з фетру. Як зробити календар своїми руками.

Якщо в ці новорічні канікули у вас буде час зробити ось такий симпатичний календар своїми руками, то таку саморобку з фетру ви зможете навіть подарувати рідним на Новий Рік або Різдво. У нашій статті ми покажемо, як зробити календар своїми руками на новорічну тему у вигляді пряникового будиночка. Але ви можете підібрати малюнки для нього, виходячи і того, на якій місяць ви хочете зробити календар з фетру.Новорічні вироби з фетру. Як зробити календар своїми руками (

Нам знадобиться:
Фетр (або повсть) коричневого кольору і асорті (білий, рожевий, помаранчевий, зелений, жовтий, червоний)
Намистинки, блискітки, паєтки і гудзики.
Стрічки
Вішалка для одягу
Клей, ножиці, голки, нитки.

Як робити:
Необхідно зробити будиночок такої ширини, щоб в його дах помістилася вішалка ось таким чином:Новорічні вироби з фетру. Як зробити календар своїми руками ( Новорічні вироби з фетру. Як зробити календар своїми руками (Щоб зробити дні місяця, використовуйте клейкі цифри, вони заощадять вам багато часу, але як варіант, цифри ви можете вирізати самі з тканини або фетру і приклеїти їх до кишеньках календаря. Кишеньки потрібні нам для того, щоб класти туди замітки – нагадування на кожен день.
Не поспішайте пришивати кишеньки, для початку продумайте весь сюжет. Наклейці на кишеньки картинки, та інші прикраси, які відповідають темі вашого календаря.
Наш пряниковий будиночок також має двері, засніжені підвіконня, різдвяну ялинку, фруктові скибочки і льодяники:Новорічні вироби з фетру. Як зробити календар своїми руками ( Новорічні вироби з фетру. Як зробити календар своїми руками ( Новорічні вироби з фетру. Як зробити календар своїми руками ( Новорічні вироби з фетру. Як зробити календар своїми руками (Новорічні вироби з фетру. Як зробити календар своїми рукамиЦе був новорічний календар своїми руками, вироби з фетру спеціально для вас.

Теж цікаво:

Вироби для дому з черепашок.
Шапочка для малюка. Шиємо з флісу.
Захоплюючі досліди для дітей. Экочеловечек (з травою на голові).
Як зробити муляжі фруктів і овочів своїми руками.
Еко-декор. Вироби з гілок своїми руками.
Супер вироби на день Святого Валентина. Валентинки своїми руками.
Ваші поробки. Романтичний декор на День Святого Валентина.
Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками.
Топ 15. Ідеї вироби з непридатного матеріалу.
Як зробити з паперу танк.
Мандала для розфарбовування. Розмальовки зі змістом роздрукувати безкоштовно.
Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей.