Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками.

Пропоную вам сьогодні корисні ідеї для створення виробів для вашого будинку або квартири. Я і сама люблю майструвати різні органайзери, підставки, скриньки та інші корисності для зручного розташування різних речей і предметів — на кухні, в домашньому офісі на столі, у ванній кімнаті, і особливо мені подобається робити різноманітні підставки для прикрас, біжутерії (сережок і кулонів) і косметики.

Органайзер з вішалки — просте рішення для зберігання прикрас: Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками.Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками. Магнітна дошка для косметики — наклейте на зворотний бік кожної коробочки-баночки з тінями, пудрою магнітну стрічку, і вся ваша косметика буде в порядку, і не доведеться вранці довго ритися в косметичці — адже все, що потрібно — перед очима.Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками. Можна вішати намисто прямо на гвоздики в стіні, або в спеціально відведену для цього дошку або гілки в рамці, перетворивши це в картину.Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками. Проявіть фантазію і оригінальність:Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками. Еко-декор:Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками.Таку величезну домашню настінну косметичку можете зшити своїми руками — відмінна ідея для ванної кімнати:Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками. Геніальна підставка для плойки, щипців і фена:Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками.Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками.Порядок у кожному ящику:Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками. Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками. Зручне місце для жіночих і чоловічих аксесуарів:Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками. І в коморі повинна бути чистота і порядок:Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками. Плетений ящик або чаша для документів, рецептів або для зберігання обробних дощок на кухні:Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками. Підставка для олівців і інших канцелярських дрібниць:Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками. Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками.Старий пружинний матрац — в справу в якості підставки для фото, листівок і записок:
Корисні вироби для дому. Органайзер для речей своїми руками.

Не бійтеся експериментувати і використовувати старі, непотрібні речі для створення нових приладів і корисних виробів для вашого побуту, будинку або квартири, таких, як органайзер, підставка та інші речі для зручності і зберігання чого-небудь.

Теж цікаво:

Підставки для олівців своїми руками. З непотрібних речей
Доміно для дітей своїми руками. Вивчаємо кольори.
Браслет своїми руками та інші вироби з паличок від морозива.
Вироби з дітьми з одноразових тарілок.
Еко-декор. Вироби з гілок своїми руками.
Пінгвін своїми руками. Іграшка з носка. Викрійка.
Ваші поробки. Квіти з риб'ячої луски.
Іграшки з дерева. Як зробити меч своїми руками.
Грошове дерево своїми руками. Ідея подарунка.
Топ 30. Новорічний декор своїми руками.
Вироби на Різдво. Декор своїми руками.
Мандала для розфарбовування. Розмальовки зі змістом роздрукувати безкоштовно.