Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками.

Якщо ви захоплюєтеся канзаші, то можливо вже бачили деякі фото майстер класи, як зробити квіти з атласних або шовкових стрічок своїми руками. Це моя перша стаття на дану тематику, тому я почну все ж з уроків для початківців майструвати вироби — квіти в техніці канзаші.

канзаші МК

Взагалі, правильно говорити «канзаси», 簪 — це японське слово, що означає «прикраса для волосся». Японки носять цей традиційний аксесуар разом з кімоно. В Японії роблять канзаші з деревини, золота і срібла, але так само і з шовкових стрічок. Але, оскільки, атласні стрічки у нас користуються більшою популярністю, то справжня інструкція буде розповідати про кольорах саме з них.
Починаємо робити перший пелюстка з стрічки довжиною 8 сантиметрів.Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками.
Складіть відрізок у формі півмісяця.Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками.
Зшийте довгу сторону.Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками.
Тепер потрібно надати відрізку форму пелюстки наступним чином:Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками. Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками.
Підпалите краю пелюстки з допомогою запальнички, щоб вони стали кучерявими.Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками.
Потім нам потрібно додати товкачики, щоб квітка став схожий на справжній.
Нам знадобиться товста волосінь, поріжемо її на маленькі відрізки.Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками.
Також запальничкою обпалимо кінці.Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками.
Приклеїмо отримані маточки до серединці пелюстки.Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками.
Продовжуємо майструвати пелюстки — багато, щоб квітка вийшов пишним.Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками Навколо першого пелюстки з товкачем приклеїмо три нових.Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками.
Кожен новий шар повинен містити все більше пелюсточок:Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками.
Ось такий красивий квітка канзаші ми зробимо своїми руками.Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками.
Сподіваюся вам буде корисна наш майстер клас.
Ідеї для натхнення:Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками

Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками

Подивіться, вишивка стрічками.

Теж цікаво:

Прості вироби: зайчики. 3 незвичайні ідеї.
Іграшки з фетру своїми руками. Дитячий набір доктора.
Плетіння браслетів з шнурків
Як зробити мило – сніговик своїми руками. Зимові вироби
Пінгвін своїми руками. Іграшка з носка. Викрійка.
Супер вироби на день Святого Валентина. Валентинки своїми руками.
Вироби на 14 лютого. Подарунок - любовний лист своїми руками.
Листівки та дитячі малюнки на 9 травня. Вироби до Дня Перемоги.
Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.
Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги.
Листівки своїми руками на день народження подруги.
Іграшки своїми руками викрійки. Символ 2017 року півень.