Як зробити мило – сніговик своїми руками. Зимові вироби

Сьогодні я покажу цікаву ідею, як зробити подарунок своїми руками – мило «сніговик». Ця незвичайна зимова виріб чудово підійде для подарунка, наприклад мамі на Новий рік.

Нам знадобиться:
шматок білого мила (будь-які старі залишки), велика терка, трохи води, шматок тканини, харчовий барвник, тонка кисть.як зробити подарунок своїми руками – мило «сніговик». зимова вирібЯк робити:
Потрібно мило натерти на тертці, додати невелику кількість води, потім розділити масу на три частини: маленька, середня і велика. Скачаємо з кожної частини по кульці. Щоб було легше зібрати сніговика з трьох кульок, робіть їх з'єднувальні боку плоскими. А коли будете їх скріпляти, можна трохи їх намочити, так вони будуть сильніше прилипати один до одного. Далі нам потрібно намалювати очі, ніс і гудзички – для цього будемо користуватися тонкою кистю і харчовими фарбами. На завершення укутаем нашого сніговика шарфом із шматка тканини. От і все! Так просто ми з вами зробили зимову саморобку, подарунок — мило «сніговик» своїми руками.

Теж цікаво:

Підставки для олівців своїми руками. З непотрібних речей
Листівки своїми руками.
Ігри з коробок для хлопчиків.
Як зробити об'ємну сніжинку з паперу.
Зимові вироби в дитячий сад.
Вироби з дітьми в 4 роки
Робимо з дітьми іграшки на ялинку своїми руками.
Дитячі вироби з пластиліну на 5 років. Вивчаємо динозаврів.
Танк та інші вироби з дитиною своїми руками на 9 травня.
Ваші поробки. Квілінг - виріб в дитячий сад.
Вироби з квілінгу для дітей. Ідеї, листівки, квіти.
КРАЩІ ІДЕЇ. Що можна зробити з пластикових пляшок.