Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.

Скоро перше вересня, дорогі школярі та їх батьки, давайте порадуємо наших вчителів подарунком, зробленим своїми руками.
На 1 вересня прийнято дарувати квіти вчителеві, не будемо забувати про цю традицію, зробимо корисний квітка-олівець:Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.Нам знадобитися:
Олівець, штучний квітка, ізолента (краще, звичайно ж, декоративну клейку стрічку)
Прикріпимо квітка до олівця.Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.Мінімум зусиль — максимум радості подаруємо нашій вчительці.Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.Також з олівців можна зробити підставку для письмового приладдя, які будуть стояти на вчительському столі:Скоро перше вересня, дорогі школярі та їх батьки, давайте порадуємо наших вчителів подарунком, зробленим своїми руками.Підставка для чашки:Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.Підставка з коробки (її необхідно збільшити — дно), щоб вона була більш стійкою:Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.Рамочка своїми руками фото:Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.Також замість фотографії можна вставити в рамку забавну напис або деякий текст з цікавим змістом:Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.Лінійка — нагадувач з датами днів народження всіх учнів у вашому класі:Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.Саморобна кошик з корисних канцелярських предметів:Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.Настільний тераріум:Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.Або симпатичний квітка в горщику, зробленому своїми руками:Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.Саморобні квіти-олівці:Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.Букет з фотографіями учнів:Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.Альбом виконаний в техніці скрапбукінг:Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками. Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.Вінок з чайними пакетиками:
Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.І до чаю — іменний склянку з цукерками:
Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.Персональний блокнот(картон, кольоровий папір, шкіряні/тканинні стрічки, клей):
Ідеї вироби на 1 вересня. Подарунок вчителю своїми руками.Радуйте своїх вчителів, майструєте і даруєте їм подарунки на 1 вересня, зроблені своїми руками, адже вони так працюють, щоб нас вчити!

Теж цікаво:

Браслети своїми руками.
Як зробити муляжі фруктів і овочів своїми руками.
Осінні вироби з паперу. Орігамі
Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері.
Вироби для дітей 3 років
Вироби на 14 лютого. Подарунок - любовний лист своїми руками.
Іграшки з дерева. Як зробити меч своїми руками.
Прості вироби з пластиліну для дітей.
Дитячі поробки своїми руками
Вироби з квілінгу для дітей. Ідеї, листівки, квіти.
Мандала для розфарбовування. Розмальовки зі змістом роздрукувати безкоштовно.
Об'ємна виріб іграшка з паперу. Ведмідь своїми руками.