Дитячі поробки своїми руками

В нашій сім'ї і дня не проходить без будь-яких дитячих виробів своїми руками. Мій старший синок, зараз йому 6 років, в основному віддає перевагу майструвати з картону, паперу, пластиліну, і рулонів від туалетного паперу. Хочу похвалитися створеними своїми руками нашими кумедними виробами. Теми для творчості у нас абсолютно різні, але, звичайно, перед святами вироби стають тематичними. Нещодавно було день народження у нашого дідуся, і Ярик з моїм молодшим братиком Матвієм(йому 8 років) зробили для нього в подарунок листівку, як мені здається, дуже навіть симпатичний. В хід пішов кольоровий картон — золотистий і сріблястий, червоний лак для нігтів (їм намалювали квітка), металеві метелики з мого старого браслетика, а так само клей, ножиці, фломастери. Ось таку красу вони змайстрували своїми руками: дитячі поробки своїми руками дитячі поробки своїми руками

Ярик, як і більшість хлопчиків, дуже любить монстрів, і він вирішив зробити таку однооку, але дуже милу саморобку з картону в подарунок дедуле:дитячі поробки своїми руками (3) дитячі поробки своїми руками (3)

Це дерево залишилося у нас від дитячих пазлів, і ми зробили картину — дід мороз та ялинка.дитячі поробки своїми руками (3)

А ось і нашого улюбленого пластиліну смішарики, автобус і кіт своїми руками:дитячі поробки своїми руками (3) дитячі поробки своїми руками (3) дитячі поробки своїми руками (3) дитячі поробки своїми руками (3) дитячі поробки своїми руками (3)

Дитяча виріб — ракета з рулонів, обклеєна зверху кольоровим папером:
(на жаль молодший син Іванко встиг докласти руку до цієї ракеті, тому на фото вона вже трохи зламана...)дитячі поробки своїми руками (3)

Діліться з нами вашими фотографіями, надсилайте нам на пошту ваші майстер класи з дитячими виробами.

Теж цікаво:

Літачки, машинки своїми руками
Нетрадиційні способи малювання
Сонячна система, планети своїми руками. Космос дітям.
Орігамі. Схеми.
Вироби з дітьми з одноразових тарілок.
Осінні вироби своїми руками.
Зимові аплікації.
Вироби на день матері. Подарунки, зроблені руками дітей.
Подарунок мамі та бабусі своїми руками. Ідеї на день народження, 8 березня.
Новорічна виріб із шишок. Прикрашаємо будинок на новий рік.
Домашні навчання - природознавство. Планета, веселка з пластиліну.
Як зробити гвоздику з паперу своїми руками.