Є багато теорій і спорів про домашньому навчанні, але ми зараз не будемо заглиблюватися в дебати. Просто хочу поділитися з вами нашими виробами з пластиліну на тему «природознавство». Сьогодні Ярик ліпив планету Земля, веселку, хмари і сонце.
Йому дуже сподобалося те, що Земля то, виявляється, не з землі, а у неї є різні шари: спочатку тверде ядро, потім рідка частина ядра, в'язка мантія та земна кора. Ось детальніше: Спочатку ми зліпили ядро. Потім інші шари — мантія — найтовщий з усіх:Коричневий пластилін для шару земної кори у нас ще вчора закінчився, коли Ярик ліпив улюблених динозаврів...
Зверху ми вже зробили море і континенти. Дізналися трохи з географії — назви та положення материків на карті. Ну і Ярику захотілося додати нові країни, я була не проти)) І найцікавіша для нього частина: розрізати Землю навпіл і подивитися, як вона виглядає в розрізі. Він був щасливий, побачивши таку красу», незважаючи на те, що пластилін розмазався(якщо ви використовуєте масу для ліплення — вийде набагато краще). Відійшли трохи від теми, але повеселилися:
Пропоную вам подивитися на саморобку «сонячна система» з паперу.
Наступний урок з природознавства – як виходить веселка. Я думала, що розповім синові про всі нюанси, виявилося, що він знає про це більше мене... Він любить дивитися навчальні ролики на такі цікаві теми і все запам'ятовує.
Потім ми склали картину: Більше виробів з дітьми.Ось такі уроки природознавства в домашньому навчанні дуже гарні для запам'ятовування дитиною якихось важливих і цікавих фактів, яким зазвичай вчать у школі.