Домашні навчання — природознавство. Планета, веселка з пластиліну.

Є багато теорій і спорів про домашньому навчанні, але ми зараз не будемо заглиблюватися в дебати. Просто хочу поділитися з вами нашими виробами з пластиліну на тему «природознавство». Сьогодні Ярик ліпив планету Земля, веселку, хмари і сонце.
Йому дуже сподобалося те, що Земля то, виявляється, не з землі, а у неї є різні шари: спочатку тверде ядро, потім рідка частина ядра, в'язка мантія та земна кора. Ось детальніше:будова землі. природа - дітям Спочатку ми зліпили ядро.Домашні навчання - природознавство. Планета, веселка з пластиліну Потім інші шари — мантія — найтовщий з усіх:Домашні навчання - природознавство. Планета, веселка з пластилінуКоричневий пластилін для шару земної кори у нас ще вчора закінчився, коли Ярик ліпив улюблених динозаврів...
Зверху ми вже зробили море і континенти. Дізналися трохи з географії — назви та положення материків на карті. Ну і Ярику захотілося додати нові країни, я була не проти))Домашні навчання - природознавство. Планета, веселка з пластиліну І найцікавіша для нього частина: розрізати Землю навпіл і подивитися, як вона виглядає в розрізі. Він був щасливий, побачивши таку красу», незважаючи на те, що пластилін розмазався(якщо ви використовуєте масу для ліплення — вийде набагато краще).Домашні навчання - природознавство. Планета, веселка з пластиліну Відійшли трохи від теми, але повеселилися:Домашні навчання - природознавство. Планета, веселка з пластиліну

Пропоную вам подивитися на саморобку «сонячна система» з паперу.
Наступний урок з природознавства – як виходить веселка. Я думала, що розповім синові про всі нюанси, виявилося, що він знає про це більше мене... Він любить дивитися навчальні ролики на такі цікаві теми і все запам'ятовує.

Домашні навчання - природознавство. Планета, веселка з пластиліну. Потім ми склали картину:Домашні навчання - природознавство. Планета, веселка з пластиліну Більше виробів з дітьми.Домашні навчання - природознавство. Планета, веселка з пластилінуОсь такі уроки природознавства в домашньому навчанні дуже гарні для запам'ятовування дитиною якихось важливих і цікавих фактів, яким зазвичай вчать у школі. Сюрприз коханому своїми руками. Декор на день Святого Валентина. (1)

Теж цікаво:

Малювання та аплікація.
Як просто зробити будиночок з коробки своїми руками
Вироби з дитиною на тему "море".
Рамка для фотографії своїми руками з картону.
Ігри та вироби з кришок від пластикових пляшок.
Вироби з коробок своїми руками. Діорама для дітей.
Як розважити дитину. 80 ігор і занять з дітьми
Як зробити подарунок своїми руками. Сніговий шар
Вироби з дітьми в 4 роки
Ваші поробки. Ляльки з ниток своїми руками + схема.
Виріб в дитячий садок до 9 травня своїми руками. Танк майстер клас.
Рік півня вироби своїми руками