НАЙКРАЩЕ! Прикол своїми руками. 1 квітня вироби.

Ви любите пожартувати над друзями та близькими? Хочете змайструвати прикол на 1 квітня? Своїми руками можна зробити найрізноманітніші вироби-розиграші. Давайте наберемося натхнення, дивлячись на такі фото:

Желатиновий сік, який так хотілося випити — подарує усмішку і дітям і дорослим.Прикол своїми руками. 1 квітня вироби (1)Варто підкласти (бажано не сьогодення) протилежного таргана в їжу, наприклад, на роботу чоловіку чи в школу дитині, як вас неодмінно згадають, і задумають теж пожартувати над вами: Прикол своїми руками. 1 квітня вироби.Ура, дружина принесла вкусняшки з kfc!Прикол своїми руками. 1 квітня вироби.Хто хоче свіжоприготовлену піцу?
Прикол своїми руками. 1 квітня вироби.Прикол своїми руками. 1 квітня вироби.Що сталося з пультом? Напевно, хтось заклеїв скотчем лампочку в ньому!Прикол своїми руками. 1 квітня вироби.«Не відкривати, поки не придумаєш як вбити це істота всередині», а що туди покласти — тут тільки ваша фантазія!Прикол своїми руками. 1 квітня вироби (1) Порадуйте домочадців 1 квітня пожвавленням в холодильнику.Прикол своїми руками. 1 квітня вироби (2) Прикол виріб для колег на роботі своїми руками(мило та клей):Прикол своїми руками. 1 квітня вироби (3)

«Це» можна підкласти кому завгодно! Емоції забезпечені!
Прикол своїми руками. 1 квітня вироби (4) колекція смішних над жіночою статтю, змінивши табличку на громадському туалеті:Прикол своїми руками. 1 квітня вироби (5) Хочете дієтичну колу з спрайте і соєвого соусу?Прикол своїми руками. 1 квітня вироби (6) «Хто там прийшов?», «Це ж знаменитість прийшла тебе привітати з 1 квітня!!!»Прикол своїми руками. 1 квітня вироби (7) Цибулю в карамелі. Замасковані вітаміни для ласунів:Прикол своїми руками. 1 квітня вироби (8) Що буде якщо хтось відкриє пляшку з газованою водою, і в неї впаде ментос?Прикол своїми руками. 1 квітня вироби (9)