Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері.

Хочеться поділитися з вами ідеями — як зробити подарунок мамі своїми руками на день народження, на день матері, 8 березня або інше свято. Звичайно, хотілося б, щоб всі пам'ятали про матерів і радували їх, улюблених і дорогоцінного не тільки по святах. Дарувати мамі подарунок можна хоч кожен день. Скільки б років нам не було, мами люблять нас усім серцем і всією душею, і, безсумнівно, їм буде дуже приємно отримати від нас виріб — подарунок, зроблений своїми руками, адже вони так не люблять, коли ми витрачаємо гроші))).
Варто вибирати подарунок виходячи з віку та вподобань матері, але, як мені здається, квіти – подарунок практично на будь-який випадок.Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері. Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері.
Відмінна ідея саморобної скриньки:
Потрібно вставити в товстий картон (як варіант – у основу з глини) багато зубочисток:Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері.Потім плетемо пряжею через зубочистки:Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері.Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері. За бажанням прикрашаємо намистинами.Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері.В кінці можна завершити виріб стрічкою – приклеївши її зверху і знизу.

Можна зшити мамі в подарунок прихватку, подушку, ігольніцю:Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері. подушки своїми рукамиЯк зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері.
Подаруйте мамі фартух, прикрашений (а може навіть і зшитий) своїми руками:Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері. Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері.
Красиві листівки для мами виходять в техніці квіллінг:Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері.
Фоторамка в подарунок:Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері.
Дуже душевний і приємний подарунок для мами – коробочка з вашими спільними спогадами:Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері.
Свічка, прикрашена своїми руками:
На папір для випікання нанесіть малюнок (майте на увазі, що на свічку він переведеться в дзеркальному відображенні).Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері.Прикладіть малюнок до товстої свічі, зафіксуйте.Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері. Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері.Щоб малюнок залишився на свічці, потрібно обробити її гарячим повітрям, наприклад, феном.Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері. Таким чином, свічка в подарунок мамі готова!

Ваза для квітів:Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері.
Якщо мама любить приймати гарячі ванни, ви можете зробити для неї сіль для ванни:Як зробити подарунок мамі своїми руками. Ідеї виробів на день матері.
Не забудьте про подарунковій коробочці.

Зробити подарунок своїй мамі зовсім нескладно, головне, щоб було бажання порадувати і змайструвати для неї щось своїми руками.
Подарунок хлопцю.

Теж цікаво:

Плетіння з бісеру. Схеми браслетів та інших прикрас.
Скрапбукінг альбом майстер клас.
Як зробити мило – сніговик своїми руками. Зимові вироби
Супер вироби на день Святого Валентина. Валентинки своїми руками.
Вироби з дітьми на день Святого Валентина.
Вироби на 9 травня. Об'ємна листівка на День Перемоги своїми руками.
Ваші поробки. Топіарі своїми руками + МК і нові ідеї.
Канзаші майстер клас. Квіти з атласних стрічок своїми руками.
Як зробити гвоздику з паперу своїми руками.
Вироби з паперу для дівчаток. Браслет своїми руками.
Вироби з квілінгу для дітей. Ідеї, листівки, квіти.
Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома.