Плетіння з бісеру. Схеми браслетів та інших прикрас.

Плетіння з бісеру. Схеми браслетів та інших прикрас.

Браслети і намиста з бісеру робити зовсім не складно. Потрібно просто знайти вільний час, проявити свою фантазію і прекрасний саморобний браслет буде довго радувати вас і стане яскравим оригінальним доповненням до вашого образу. В якій кольоровій гамі ви будете плести ваші прикраси з бісеру, залежить тільки від ваших переваг і поєднань кольорів у вашому образі. Я хочу запропонувати вам декілька різноманітних схем плетіння дуже гарних, на мій погляд, намист і браслетів. Ви можете зробити їх для себе, своєї дочки або в подарунок вашим подругам, адже будь-яка дівчина порадіє новому прикраси, тим більше що воно буде зроблене своїми руками від душі і з любов'ю!

Дотримуйтесь наведеними нижче схемами і у вас безсумнівно вийде!

Перший браслет найпростіший.з бісеру прикраси своїми руками (23)НАМ ЗНАДОБИТЬСЯ:
Тонка дріт
Бісер
Замочки та перехідні кільця
Кусачкиз бісеру прикраси своїми руками (15)ЯК РОБИТИ браслет з дроту і бісеру:
У нас буде 4 шари дроту. Всі шари робляться однаково. Перша намистина повинна бути в семи сантиметрах від кінця дроту. Закрутимо бісеринку в дроті, як показано на фотографії нижче. Наступна намистина буде в 1 см. від попередньої. Повторіть цю дію до досягнення потрібної довжини.з бісеру прикраси своїми руками (16) з бісеру прикраси своїми руками (17)На іншому кінці дроту залиште на десять сантиметрів. Зайву частину дроту видалити кусачками.
Таким же чином зробіть ще три шару.
З'єднайте всі 4 шари і протягніть їх через одну бісеринку.з бісеру прикраси своїми руками (18)Скрутіть кінчик дроту і зробіть з нього петлю.з бісеру прикраси своїми руками (19) з бісеру прикраси своїми руками (20) з бісеру прикраси своїми руками (21) Залишається прикріпити замочок.з бісеру прикраси своїми руками (22) з бісеру прикраси своїми руками (24)

 

Для створення інших прикрас краще використовувати тонку волосінь.

1.з бісеру прикраси своїми руками (26) з бісеру прикраси своїми руками (27)

2.з бісеру прикраси своїми руками (12) з бісеру прикраси своїми руками (13) 3.з бісеру прикраси своїми руками (6)з бісеру прикраси своїми руками (9) з бісеру прикраси своїми руками (10) з бісеру прикраси своїми руками (11)4.
з бісеру прикраси своїми руками (7) з бісеру прикраси своїми руками (4) 5.з бісеру прикраси своїми руками (8) з бісеру прикраси своїми руками (5) 6.з бісеру прикраси своїми руками (2) з бісеру прикраси своїми руками (1) 7.free-bead-pattern-tutorial-bracelet-1 free-bead-pattern-tutorial-bracelet-2 8.з бісеру прикраси своїми руками 9.з бісеру прикраси своїми руками (25)Спробуйте також лозоплетіння і можливо вам це сподобається не менше, ніж плести з бісеру браслети та інші прикраси за схемами для початківців) Дивіться також тварини з бісеру.

Теж цікаво:

Нове життя старим речам! Шиємо сумку з светри.
Вироби з дітьми 3 року. Паперові квіти своїми руками.
Дитячі зимові вироби. 21 сніговик своїми руками.
Супер вироби на день Святого Валентина. Валентинки своїми руками.
Який подарунок можна зробити татові. Подарунки на 23 лютого своїми руками.
Ваші поробки. Арома кулон своїми руками.
Як зробити літак з картону.
Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка.
Квіти з фоамирана своїми руками майстер клас. МК з хома.
Пап'є маше своїми руками ідеї. Майстер клас для дітей.
Об'ємна виріб іграшка з паперу. Ведмідь своїми руками.
Вироби з дітьми восени.